career

Servisní dílna

Automechanik

Lokalita: Volvo Group Truck Center České Budějovice
 - Pekařská 255/77, 370 21 České Budějovice

Požadavky:

- vyučení v oboru
-  ŘP skupiny C
- praxe v autorizovaném servisu nákladních vozidel
- dobrá znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
- znalost návěsové techniky výhodou
- základní znalost práce na PC výhodou
- samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý příštup k práci
- časová flexibilita

Náplň práce:

- oprava vozidel
- dodržování technologie pracovních postupů
- pohotovost VAS
- péče o servisní nářadí a provozní zařízení
- údržba servisu
- pracovní doba - směnný provoz vč. So

Nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- motivující finanční ohodnocení
- dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com