career

Servisní dílna

Autoklempíř

Lokalita: Volvo Group Truck Center Strakonice

Požadavky:
-       vyučení v oboru, 2 roky praxe v rovnání rámů na rovnací stolici
-       ŘP skupiny C
-       praxe v autorizovaném servisu nákladních vozidel
-       dobrá znalost oboru nákladních vozidel
-       znalost návěsové techniky výhodou
-       samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
-       časová flexibilita

Náplň práce:
oprava vozidel (svařování, nahřívání, rovnání rámů a karoserií dle postupů výrobce)
-       dodržování technologie pracovních postupů
-       pohotovost VAS
-       péče o servisní nářadí a provozní zařízení
-       údržba servisu
-       pracovní doba - směnný provoz (včetně sobot)

Nabízíme:
-       nadstandardní mzdové ohodnocení
-       široký balíček zaměstnaneckých benefitů
-       zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-       práce v příjemném prostředí s moderní technologií
-       možnost profesního růstu

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů v databázi
dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.