carreer-CB

Servisní dílna

Autoelektrikář

Lokalita: Volvo Group Truck Center České Budějovice
 - Pekárenská 255/77, 370 21 České Budějovice

Požadavky:

 - vyučení v oboru (automechanik nebo autoelektrikář)
 - ŘP skupiny C, E - ŘP skupiny D výhodou
 - praxe v nákladních vozidlech min. 2 roky
 - dobrá znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
 - znalost návěsové techniky výhodou
 - základní znalost práce na PC výhodou
 - samostatnost a schopnost pracovat v týmu
 - zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
 - časová flexibilita

Náplň práce:

- oprava nákladních vozidel a autobusů
- dodržování technologie pracovních postupů
- pohotovost VAS
- péče o servisní nářadí a provozní zařízení
- údržba servisu
- pracovní doba - směnný provoz vč. So

Nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody
- dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com