career

Příjem zakázek

Přijímací technik

Lokalita: Volvo Group Truck Center Turnov
 - Přepeřská 1602, 511 01 Turnov

Požadavky:

- střední odborné vzdělání s maturitou
- praxe na pozici přijímací technik nákladních vozidel min. 3 roky  v autorizovaném servisu
- velmi dobrá znalost PC
- ŘP sk. C (E a D výhodou)
- dobra znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
- znalost návěsové techniky
- znalost AJ
- časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování

Náplň práce:

- přijem vozidel do opravy a předávání vozidel po opravě
- vytváření zakázek
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- získání přehledu o opravách prováděných v servisech
- organizace práce na dílně, vedení skupiny mechaniků
- pracovní doba: dvousměnný provoz vč. So

Nabízíme:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody
- dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com