mechanic

Servisní dílna

Autoelektrikář

Lokalita: Volvo Group Truck Center Brno Popůvky
 - Vintrovna 211/15, 664 41  Popůvky u Brna

Požadavky:

-       vyučení v oboru (automechanik nebo autoelektrikář)
-       ŘP skupiny C, E
-       ŘP skupiny D výhodou
-       praxe v nákladních vozidlech min. 2 roky
-       dobrá znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
-       znalost návěsové techniky výhodou
-       základní znalost práce na PC výhodou
-       samostatnost a schopnost pracovat v týmu
-       zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
-       časová flexibilita

Náplň práce:

-       oprava nákladních vozidel a autobusů
-       dodržování technologie pracovních postupů
-       pohotovost VAS
-       péče o servisní nářadí a provozní zařízení
-       údržba servisu
-       pracovní doba - směnný provoz vč. So

Nabízíme:

-       zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-       práce v příjemném prostředí s moderní technologií
-       možnost profesního růstu
-       motivující finanční ohodnocení
-       široký balíček zaměstnaneckých benefitů
-       dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com