skladnik

Prodej náhradních dílů

Skladník

Lokalita: Volvo Group Truck Center Plzeň-Nýřany
 - Průmyslová zóna "U Mexika" 1308, 330 23 Nýřany

Požadavky:

střední odborné vzdělání
-       velmi dobrá znalost PC
-       praxe v oboru min. 2 roky
-       ŘP.sk. B
-       dobra znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
-       znalost návěsové techniky
-       časová flexibilita
-       komunikativnost a profesionální vystupování

Náplň práce:

-       prodej náhradních dílů, vystavování dokladů
-       péče o sklad
-       objednávky ND
-       inventury
-       pracovní doba: směnný provoz vč. sobot

Nabízíme:

-       zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-       práce v příjemném prostředí s moderní technologií
-       možnost profesního růstu
-       motivující finanční ohodnocení + další zaměstnanecké výhody
-       dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

jobs.cz@volvo.com
Veronika Mašková Hrušková /Tel.: + 420 724 483 219, E-mail: veronika.maskova@volvo.com
Soňa Navrátilová / Tel.: + 420271021902, E-mail: sona.navratilova@volvo.com