GLOBETROTTER CLUB - VOR 2017

Kampaň v rámci regaty Volvo Ocean Race a výlet s ní spojený nás tentokrát zavede na jih afrického kontinentu do Jihoafrické republiky. K návštěvě této destinace neodmyslitelně patří Kapské Město, úrodné vinice, několikadenní Safari, ale nezapomeneme ani na tolik očekávaný odpočinek u azurově modrého moře souostroví Mauricius. Vítejte ve světě nezapomenutelných zážitků.

Stručný program 

4.12.            odjezd z České republiky do JAR
5.-8.12.        zajímavý pobyt v Cape Town s výlety na Table Mountain, Cape Point, mys Dobré naděje, Volvo Ocean Race Village a na vinice s ochutnávkou
8.-10.12.      odlet do Johanesburgu a přesun do Entabeni Safari Conservancy s pozorováním velké pětky
10.-14.12.    Mauricius - přepychový pobyt na ostrově Mauricius s odpočinkem na pláži i plavbou 

 

OFICIÁLNÍ MATERIÁL KE KAMPANI VOLVO OCEAN RACE 2017 - KE STAŽENÍ ZDE

campaign

Vzhůru za dobroružstvím

Poznejte krásy jižní Afriky

Na špici afrického kontinentu omývané na východě Indickým a na západě Atlantickým oceánem leží jedna z nejúchvatnějších a nejoblíbenějších turistických destinací. Toto pozoruhodné místo naší planety nabízí vše od rozlehlých pláží přes majestátní hory až po úrodné vinařské oblasti či sluncem spálenou savanu.

Je na čase, abyste tuto úžasnou zemi procestovali. Poznejte nádhernou krajinu, divokou přírodu, pestrou kulturu, báječnou kuchyni, znamenitá vína, velkoměstský ruch a příjemnou atmosféru. To vše vás v Jižní Africe čeká. Vychutnejte si ji!

 

campaign

Globetrotter Club - VOR 2017

CAPE TOWN

Cape Town, ležící severně od mysu Dobré naděje, navštěvují cizinci už od 15. století. Všichni jedinečnými prvky své kulturu přispěli k tomu, že se z tohoto místa stalo dnešní pulzující a pestré město. Cape Town je povařován za jedno z nejkrásnějších měst na světě.Leží na úpatí věhlasné Stolové hory (Table Mountain) a je obklopen mořem i úrodnými vinařskými oblastmi. Projeďte se lanovkou na Table Mountain. Zajeďte se podívat na nejlepší místa na světě pro pozorování tuleňů. Pohled na tyto úžasné savce zblízka je něco, co se rozhodně nenaskytne každému.

campaign

Globetrotter Club - VOR 2017

Volvo Ocean Race - regata

Volvo Ocean Race je jedním z nejtěžších jachtařských závodů kolem světa. Během devíti měsíců urazí lodě se svými posádkami přibližně 72 000 km těmi nejnebezpečnějšími moři s deseti zastávkami na pěti kontinentech.Na palubu není dopravováno žádné čerstvé jídlo a každý člen posádky si smí s sebou vzít pouze jednu sadu náhradního oblečení. Bez přehánění lze říct, že tento závod je těžkou zkouškou i pro ty nejostřílenější jachtařské profíky. Také se dá s jistotou tvrdit, že se jedná o jednu z nejvelkolepějších sportovních událostí na světě, kterou sledují miliony lidí.

campaign

Globetrotter Club - VOR 2017

Mauricius

Mauricius je rájem pro rybaření v hlubokých mořských vodách. Pojeďte s námi na soukromý výlet lodí a zkuste své štěstí. Nebo se pouze soustřeďte na to, abyste se před zpáteční cestou pořádně opálili.

Kampaň Volvo Ocean Race 2017

Chcete si u nás rezervovat zájezd?

Pokud si koupíte jedno nebo více nákladních vozidel Volvo z VOR Edice, máte automatický nárok na členství v Globetrotter Clubu a na připravovaný zájezd. Kontaktujte nejbližšího prodejce Volvo Trucks, který vám o nabídkách Globetrotter Clubu poskytne více informací. A pak se pusťte do balení kufrů.

Kontaktujte svého nejbližšího prodejce

SPECIFIKACE