Pronájem podle vašich představ

Pronájem podle vašich představ

Stavebnictví? Svoz odpadu? Přeprava nákladu? Návěs? Ať už podnikáte v čemkoli, máme pro vás vždy k pronájmu vhodné vozidlo. Pomocí inteligentních služeb, jako je například systém Dynafleet pro správu vozového parku, můžete ušetřit čas i peníze.

Poznejte kvalitu pronajatého nákladního vozidla Volvo

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Všechna vozidla Volvo určená k pronájmu jsou nová nebo téměř nová a jsou servisována a udržována podle těch nejpřísnějších standardů. Díky vynikající hospodárnosti, řadě bezpečnostních prvků, našim nejnovějším inteligentním systémům řazení, vylepšeným jízdním vlastnostem a komfortním doplňkům je řízení Volva pro řidiče mimořádným zážitkem.

Naše plány pronájmu jsou finančně výhodné a komplexní

O všechno je postaráno

Nákladní vozidlo Volvo si můžete pronajmout na den, týden i na mnohem delší období. A i když si půjčujete ta nejlepší vozidla na trhu, nemusí to znamenat díru do vaší peněženky. Ve skutečnosti platí, že čím delší je doba pronájmu, tím je pronájem finančně výhodnější. Postaráme se o vše – o pojištění, daň i servis. Vy už musíte jen natankovat a usednout za volant.

Pronajměte si nákladní vozidlo prostřednictvím našeho rezervačního systému

Pronajměte si nákladní vozidlo

Chcete si pronajmout nákladní vozidlo Volvo? Obraťte se na naše nejbližší Truck Centrum.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce

Vozidlo si můžete pronajmout ještě dnes

Obraťte se na obchodního zástupce Volvo Trucks, který vám rád představí úplné podmínky pronájmu a pomůže vám vybrat to správné vozidlo.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce