Volvo FE, člen rodiny Volvo

Součást rodiny

Jemně zaoblené, aerodynamické provedení. Odvážné linie a výrazové prvky. Patentovaná světla ve tvaru písmene V. Volvo FE je možná menší, ale to s sebou přináší pohyblivost a lehkost – dvě velmi ceněné vlastnosti při práci v blízkosti měst. Mezi ostatními členy rodiny Volvo se rozhodně neztratí.

Nový vzhled Volva FE

Charakteristický vzhled

Iron Mark byl u nového modelu Volvo FE přemístěn z mřížky na výše položené, nápadnější místo. To navozuje vizuální dojem většího čelního skla, díky čemuž se zdá, že je řidič k ulici „blíž“ a že se vozidlo snáze sžije s hustým provozem.  

Nová kabina Volva FE snižuje odpor vzduchu

Slabší proudění vzduchu

Jemně zaoblené křivky Volva FE vylepšují aerodynamické vlastnosti a snižují odpor vzduchu, což s sebou přináší lepší jízdní vlastnosti a úsporu paliva. Přední mřížka s charakteristickým vzorem včelí plástve umožňuje efektivnější proudění vzduchu a zlepšuje tak chlazení motoru a dočišťování výfukových plynů.

360° prohlídka exteriéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce vozidel Volvo.

Najít nejbližšího prodejce

Prohlédněte si jej na vlastní oči

Sami se můžete přesvědčit o tom, že Volvo FE je tím pravým vozidlem pro rozvážku zboží. Jednoduše navštivte prodejce Volvo Truck.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce