Design je oslavou řidičů nákladních vozidel z celého světa

Rikard Orell

Vedoucí designového oddělení společnosti Volvo Trucks

Video o návrhu kabiny modelu Volvo FH

Navrhování Volva FH

Perfektní pracovní prostředí

Kabina Globetrotter dostala zcela nový vzhled. Nepřekonatelné pohodlí uvnitř. Prvotřídní bezpečí zvnějšku. Svým působivým a jedinečným provedením je na silnicích nepřehlédnutelná.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou lakovnu. Kabinu vám dodáme přesně barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

Tento vzorník barev obsahuje všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce

Prohlédněte si ho. Dotkněte se ho. Projeďte se v něm.

Zastavte se v některém z našich Volvo Truck Center a prohlédněte si Volvo FH. Zároveň se budete moci zeptat na cokoliv ohledně nedostižného designu a výjimečných funkcí našich obchodních zástupců

Hledat nejbližšího obchodního zástupce