Pohled zepředu na Volvo FH16 s extra odolným nárazníkem

Robustní provedení

Extra odolný nárazník je – podobně jako u modelu Volvo FMX – vyroben z 3milimetrové vysokojakostní oceli. Je částečně potažen silnou polypropylenovou vrstvou, která zajišťuje vyšší odolnost vůči poškrábání. Díky své silné a robustní konstrukci ochrání vaše vozidlo v jakémkoliv terénu před odřením laku, promáčknutím karoserie a poškozením světlometů.

Volvo FH16 s přívěsem jedoucí z kopce

Vyšší provozuschopnost

Nárazník je odolný. Pokud však do něčeho narazíte tak silně, že je potřeba jej opravit, bude to pro vás otázka chvilky. Nárazník se totiž skládá ze tří dílů, k jejichž upevňovacím šroubům se velmi snadno dostanete. Výměnu poškozeného dílu tak zvládnete provést sami a ušetříte si tak návštěvu servisu.

Schůdek začleněný do extra odolného nárazníku

Odolný nástupní schůdek

Zkombinujte extra odolný nárazník s robustním nástupním schůdkem. Jeho flexibilní provedení zaručuje, že nepraskne ani při drobných nárazech z kteréhokoliv směru. Extra odolný nástupní schůdek je dostupný pro podvozky s výškou X-High.

Najít nejbližšího prodejce

Ťuk, ťuk

Chcete si extra odolný nárazník vyzkoušet sami? Stavte se u prodejce nákladních vozidel Volvo a projeďte se v jednom z nabízených modelů.

Najít nejbližšího prodejce