Volant plně nastavitelný ve více směrech

Volvo Dynamic Steering

Řízení. +Zatáčení. Neustálé korekce. Sice jsou to poměrně drobné pohyby, ale jejich časté opakování má na tělo velký vliv. Odnesou to zejména záda, ramena a krk. Anebo možná už odnesly. S Volvo Dynamic Steering vám však k otáčení volantem postačí jediný prst. Námaha celého těla se tak sníží až o 85 %.

Volvo Dynamic Steering
Volič převodovky I-Shift

I-Shift

Převodovka I-Shift se svou jednoduchostí, spolehlivostí a výjimečnou účinností nesmazatelně zapsala do historie vývoje nákladních vozidel. Není nutné namáhavě sešlapovat spojku ani se prát s řadicí pákou. Každé přeřazení přitom proběhne přesně ve správný okamžik. A dokáže ušetřit až 5 % paliva.

Seznamte se s převodovkou I-Shift
Dvouspojková převodovka I-Shift ze strany motoru

Dvouspojková převodovka I-Shift DC

Dvouspojková verze je známá především z motoristického sportu, ale tady se dostává na novou úroveň. Převodovka již při jízdě na stávající rychlostní stupeň předběžně volí následující stupeň. Tím je zaručen nepřetržitý přenos energie, což se projeví snazším dosažením provozní rychlosti a jejím udržením i v kopcovitém terénu – a tím i větší produktivitou.

Vyzkoušejte si dvouspojkovou převodovku I-Shift
Jednotka Work Remote

Snadná nakládka

Elektronicky řízené odpružení usnadňuje a zrychluje nakládku a činí ji také bezpečnější. Dokáže si zapamatovat výšku různých nakládacích ramp. Stabilizuje podvozek. A zajišťuje dokonalé vyvážení. Kromě toho disponuje dálkovým ovládáním, které se snadno obsluhuje i v rukavicích. Každou činnost tak můžete provést přímo z kabiny nebo bezprostředního okolí vozidla.

Kabina Globetrotter modelu Volvo FH v orientálním stylu

Dokonalé prostředí – k práci i odpočinku

Nová kabina je vyšší. A nabízí o metr krychlový více prostoru. A spoustu inovativních technologií, jako například nezávislou klimatizaci I-Park Cool, se kterou pro vás bude příjemně strávený i čas v kabině mimo pracovní dobu.

Řidičův pracovní prostor ve Volvu FH

Dynafleet – pro maximální produktivitu

Poloha, zatížení a vybavení vozidel. Časy řízení a odpočinku. Výkazy o emisích. Spotřeba paliva. V systému Dynafleet si můžete v reálném čase prohlížet všechna data o svých vozidlech. Budete se tak moci rozhodovat na základě relevantních informací a maximalizovat tak svou produktivitu.

Seznamte se s motorem Volva FH

Neuvěřitelná tažná síla

Motor D16 je šampiónem dálkové přepravy v těžké váze. 750 koňských sil. 3550 Nm točivého momentu. A 90 % z těchto ohromujících hodnot je k dispozici okamžitě. Motor D16 nejlépe využijete při přepravě těžkého nákladu v kopcovitém terénu. Pokud tedy potřebujete k zajištění dostatečné produktivity vysoký výkon, je pro vás tou správnou volbou.

Najít nejbližšího prodejce

Pro vyšší produktivitu

Obraťte se na prodejce nákladních vozidel Volvo. Rád vám pomůže s maximálním využitím vašeho vozidla.

Najít nejbližšího prodejce