Trucks

Volvo FH se systémem I-Save

Více zábavy, méně paliva.

Proč se rozhodovat mezi vynikajícími jízdními vlastnostmi a nízkou spotřebou paliva, když můžete mít obojí? Dokonalé propojení zábavy a úspory paliva, to je to, co představuje modernizované Volvo FH se systémem I-Save. Snížení spotřeby paliva, aniž by to bylo na úkor produktivity, výkonu nebo radosti z jízdy. Jednoduše řečeno, je to vozidlo, které si snadno zamilujete.

Nová úroveň úspory paliva a jízdních vlastností

Nejúspornější nákladní vozidlo pro dálkovou přepravu je nyní ještě lepší. Aktualizace high-tech funkcí, jako jsou mapy

Systém I-See, I-Shift a náš 13litrový přeplňovaný motor posunuly Volvo FH s I-Save na novou úroveň úspornosti a jízdních vlastností.
 

Přečtěte si více informací o I-Shift.

Volvo FH se systémem I-Save vítězí v nezávislých testech spotřeby paliva

Ve dvou samostatných testech provedených německými časopisy o nákladních vozidlech se Volvo FH se systémem I-Save umístilo na špici z hlediska spotřeby paliva.

 

Stáhněte si reportáž z testu s vozidlem s I-Save (PDF, 3,7 MB)

 

 

  

 

 

 

To skutečně potvrzuje, že se naše tvrdá práce vyplácí. A s našimi novými aktualizacemi hnacího ústrojí bude Volvo FH se systémem I-Save ještě úspornější.

Vynikající jízdní vlastnosti s modernizovanou převodovkou I-Shift

Díky novým aktualizacím účinnosti a jízdních vlastností referenční převodovky v tomto odvětví se řazení zrychlilo o 30 %. To znamená mnohem plynulejší jízdu a výrazné zlepšení při získávání a udržování rychlosti. Celkově nová technologie I-Shift poskytuje bezkonkurenční jízdní vlastnosti bez zvýšení spotřeby paliva.


Přečtěte si více informací o převodovce I-Shift.

9 nejlepších aktualizací pro úsporu paliva

Tato vylepšení hnacího ústrojí a kabiny nejenže zlepšují spotřebu paliva, ale přinášejí také plynulejší a příjemnější jízdu – na silnici i v terénu. Zde je 9 nejdůležitějších informací o úsporách paliva.

Seznamte se se svým ideálním partnerem

Máte zájem seznámit se s vozidlem Volvo FH se systémem I-Save? Místní obchodní zástupce vám jej rád představí. Díky nové pohonné jednotce a aerodynamickým úpravám to může být právě to vozidlo, které jste celou dobu hledali.