Snažte se o změnu, ať jste kdekoli

Počet dětí, které se účastní kampaně Zastav se, rozhlédni se a zamávej společnosti Volvo Trucks, neustále roste. Cílem je pomoci dětem z celého světa pochopit, jak se mají bezpečně chovat v blízkosti dopravy. Aby se nejprve zastavily. Poté se rozhlédly a porozhlédly se po okolí. A nakonec zamávaly na řidiče, aby měly jistotu, že je vidí.

Všechny naše zaměstnance po celém světě jsme vyzvali, aby se zapojili do propagace bezpečnosti jejich vlastních dětí a dětí v jejich komunitách. Do kampaně Zastav se, rozhlédni se a zamávej se zapojuje čím dál více zemí.

Když se přidáte, můžete pomoci opravdové změně k lepšímu.

Všechny výukové materiály Zastav se, rozhlédni se a zamávej jsou zdarma – a jsou zábavné!

Kampaň Zastav se, rozhlédni se a zamávej může zachránit životy

Každý rok zemře při dopravních nehodách více než 260 000 dětí mladších 19 let. Příliš mnoho z těchto nehod se týká nákladních automobilů a autobusů. Mnoho mladých životů lze zachránit tím, že děti naučíme správnému chování v dopravě.

Výukové materiály Zastav se, rozhlédni se a zamávej jsou určeny k tomu, aby pomohly rodičům, učitelům, organizacím a úřadům učit děti prostřednictvím zábavné interakce a praktických ukázek.

Všechny materiály jsou zdarma a dostupné pro každého. Zahrnují základní sadu a kompletní sadu, animovaný interaktivní příběh a také prezentaci a pokyny ke školení.

Výukové sady jsou dostupné v několika jazycích.

Rady, jak chránit lidské životy

Společnost Volvo Trucks vytvořila inspirační výukové materiály Zastav se, rozhlédni se a zamávej v jednoduchém formátu. Jsou určeny k tomu, aby pomohly rodičům, učitelům, organizacím a úřadům učit děti prostřednictvím zábavné interakce a praktických ukázek.

Všechny materiály kampaně jsou zdarma a může je použít kdokoli.