Trucks

Poprodejní služby

Obchodní zástupce/zástupkyně poprodejních služeb

Lokalita: Volvo Truck Center Praha Čestlice, Klecany a Turnov

Do svého týmu přijmeme Obchodního zástupce/zástupkyni poprodejních služeb pro servisy v regionu středních a východních Čech, který/á má zájem pracovat v mezinárodní & dynamické firmě.

Náplň práce ve svěřeném regionu:

- prodej telematických systémů Volvo
- aktivní prodej Volvo Servisních smluv
- vyhledávání zákazníků, definování jejich potřeb a zavádění poprodejních nabídek šitých na míru zákazníkovi
- vedení obchodní agendy, reporting

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
- dobrá znalost techniky a funkce vozidel
- min. 3 roky praxe v prodeji, zkušenosti z dopravní společnosti        výhodou
- znalost obchodního vyjednávání, pozitivní přístup k zákazníkovi
- výborné komunikační, obchodní a prezentační schopnosti
- uživatelské znalosti MS Office
- řidičský průkaz sk. B; sk. C, E výhodou
- znalost angličtiny výhodou
- samostatnost ale zároveň i schopnost pracovat v týmu,
   zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
- časová flexibilita

Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- práce v dynamickém prostředí s moderními technologiemi a          systémy
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- motivující finanční ohodnocení
- dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty

Kontaktujte naše personální oddělení:

Alena Friedel, tel.: + 420 602 551 873, alena.friedel@volvo.com
E-mail: jobs.cz@volvo.com

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Podívejte se na prostředí vašeho budoucího pracoviště.