career

Prodejní oddělení

Obchodní zástupce/Obchodní zástupce Junior - západní Čechy

Lokality: Volvo Group Truck Center Plzeň Nýřany
 - Průmyslová zóna "U Mexika", č.p. 1308, 330 23 Nýřany

Náplň práce

- vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky (specifikace, smlouvy, nabídky a dodání trucků, leasing, telematická řešení, servisní smlouvy)
- rozvoj spolupráce s nástavbáři ve svěřeném regionu
- aktivní účast na akcích pro zákazníky

Požadujeme

- praxe jako obchodní zástupce - výhodou
- zkušenosti z oblasti nákladních vozidel nebo automotive -  výhodou
- pozitivní přístup, porozumění potřeb zákazníků, týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
- vyjednávací a prezentační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení
- řada dalších zaměstnaneckých výhod
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- práce v příjemném prostředí a zázemí silné mezinárodní společnosti
- stabilní a přátelský kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Kontaktujte naše Oddělení lidských zdrojů:

E-mail: jobs.cz@volvo.com
Aneta Serafimidisova /Tel.: + 420 724 483 738, E-mail: aneta.serafimidisova@volvo.com