Domníváte-li se, že Volvo FH již dobře znáte, možná změníte názor.

Náš vývoj produktů se zaměřuje na neustálé vylepšování nákladních vozidel, a tak současné Volvo FH dokáže nabídnout mnohem více než jeho někdejší předchůdci. Nyní představujeme vozidlo Volvo FH ve speciální konfiguraci, která dokáže snížit spotřebu paliva až o 10 %, zvýšit pohodlí řidiče a současně zajistit spolehlivý přísun elektrické energie. Označujeme jej Volvo FH Reloaded.

Volvo FH Reloaded

Sada pro snížení spotřeby paliva

Naše nejnovější sada obsahuje nové nebo vylepšené prvky, které významně přispívají ke snížení spotřeby paliva i emisí CO2 s příznivými dopady na životní prostředí. Součástí nabídky je motor o výkonu 420/460 koní se speciálním softwarem, navrženým pro vozidla dálkové přepravy.
Nejnovější verze funkce I‑See vycházející z topografických údajů zajišťuje velmi konzistentní chování vozidla na trase i v čase, kdy využívá komerčně dostupné mapy v kombinaci s naším vlastním cloudem, kde ukládáme údaje o trasách ze všech nákladních vozidel Volvo.
Kromě toho jsme přidali lehkou zadní nápravu, sladili geometrii kol v rámci celé soupravy a nasadili pneumatiky s nízkým valivým odporem pro maximální efektivitu celého nákladního vozidla.

Sada pro pohodlí řidiče

O vyšší pohodlí řidičů se starají naše nejnovější řešení pro příjemnější pobyt v kabině, např. tlačítka převodovky I‑Shift na přístrojové desce. Již žádné řazení, a navíc šetříte palivem.

Sada pro zvýšení produktivity a doby provozuschopnosti

Konektivita nákladních vozidel se servisní smlouvou Volvo Blue – to znamená méně neplánovaných zastávek a vyšší provozuschopnost.

Speciální nabídka servisní smlouvy Volvo Blue vč. konektivity.

campaign

Specifikace

Motor D13 o výkonu 420/460 k
Funkce I‑See vycházející z topografických údajů
Speciální software pro úsporu paliva
Tlačítka převodovky I‑Shift na přístrojové desce
Optimalizovaná aerodynamika
Pohodlí pro řidiče – nižší hlučnost a vylepšená klimatizace
Gelové baterie
Lehká zadní náprava
Sladění geometrie kol celé soupravy
Pneumatiky s nízkým valivým odporem
Předplatné balíčku služeb Dynafleet Spotřeba a ekonomika po dobu tří let
Školení řidičů
Speciální nabídka servisní smlouvy Volvo Blue vč. konektivity