Volvo Trucks

Česká republika

×
Výzva pro řidiče

Volvo Trucks Výzva pro řidiče

Vítejte v soutěži Volvo Trucks Výzva pro řidiče – při nejnáročnějším ročníku našeho dovednostního klání. Soutěž dokonale prověří každého řidiče. Jsou to totiž právě oni, kdo mají největší vliv na bezpečnost, hospodárnost a produktivitu. Ano, celkový úspěch přepravní společnosti závisí právě na řidičích. 

Výzva pro řidiče – a pro řidičky

Jedinečná soutěž, která nemá obdoby

Soutěž Výzva pro řidiče pořádaná společností Volvo Trucks je určena pro řidiče, kteří bezpečnou, úspornou a produktivní jízdu dovádí až k dokonalosti. Sejdou se v ní ti nejlepší řidiči nákladních vozidel, kteří jsou vybíráni na základě národních soutěží a nominací. Vítěz každého národního trhu vyhraje na míru šitý program ve Švédsku – v domovské zemi společnosti Volvo Trucks, který bude zahrnovat návštěvu našeho výrobního závodu, muzea Volvo, centra Volvo Trucks Experience Center a mnoho dalších aktivit.

Vítejte v soutěži Volvo Trucks Výzva pro řidiče 2019!

Jste připraveni na příležitost, jaká se naskytne jednou za život? Chcete dostat šanci stát se mistrem své země v soutěži Volvo Trucks Výzva pro řidiče 2019? Obraťte se na nejbližšího prodejce a požádejte jej o více informací.