Nástroje, které vám ušetří čas potřebný k plánování a administrativě

Údaje o řidičích pro snadné plánování

Plánováním a administrativou lze strávit méně času. Systém Dynafleet podporuje efektivní plánování tím, že vás na základě evropské legislativy o době řízení a odpočinku okamžitě informuje, jak dlouhou dobu mohou řidiči strávit plněním nových pracovních úkolů. Podrobné údaje o způsobu jízdy a dodržování předepsaného odpočinku jsou užitečné také při fakturaci a při výpočtu mezd řidičů.

Vzdálené stahování dat z tachografů

Se službou Časy řízení a odpočinku můžete přímo ze své kanceláře snadno a rychle stáhnout údaje o činnosti řidičů z tachografů. Přitom vůbec nezáleží na tom, kde se zrovna vozidlo nebo řidič nachází. Všechny své záznamy tak budete mít neustále aktuální a zároveň si ušetříte 20minutové ruční stahování.

U vozového parku čítajícího 40 vozidel tak díky úspoře 20 minut na jedno stažení dat z tachografu ušetříte 13 hodin měsíčně. Ročně tak získáte měsíc k dobru a můžete tento čas využít účelněji.

Johan Östberg

Produktový specialista, Volvo Trucks

Všechny důležité informace pro neustálý přehled

Jednoduše. Správně. A podle zákonů.

Sledování omezení doby řízení a práce podle zákonných limitů, správa doby odpočinku a další funkce. Systém Dynafleet pohlídá všechny činnosti řidičů a přehledně vám zobrazí důležité informace. Kromě toho si budete moci sestavovat také výkazy o aktivitě řidičů. Službu Časy řízení a odpočinku lze využívat i v kabině, takže si řidič může sám hlídat, zda splňuje zákonná nařízení ohledně doby řízení a odpočinku.

Hlavní výhody

  • Automatické stahování dat z paměti tachografu a karty řidiče. Všechna data zůstávají v systému Dynafleet a máte je kdykoliv k dispozici.
  • Speciální funkce sleduje časy řízení a včas upozorňuje správce vozového parku na hrozící porušení zákonů.
  • Poskytuje základ pro fakturaci a výpočet mezd řidičů.
  • Snadněji dodržíte všechna nařízení upravující pracovní dobu řidičů.
  • Ušetříte čas strávený plánováním a administrativou.
VT

Je čas pustit se do toho

Obchodní zástupce Volvo Trucks s vámi rád probere, která ze služeb systému Dynafleet je pro vás výhodná a jak ji lze naplno využít.

Najít nejbližšího obchodního zástupce