Snadné předávání zpráv.

Stálý kontakt s vozidly

S touto službou máte jistotu, že se budete moci s vozidlem kdykoliv spojit bez ohledu na to, kdo zrovna sedí za volantem. Komunikace mezi kanceláří a řidiči probíhá prostřednictvím textových zpráv, které lze snadno napsat a zobrazit na obrazovce ve vozidle. Pokud vozidlo stojí, mohou řidiči využít bezdrátovou klávesnici. Zprávy si mohou zobrazit i za jízdy.

Integrace se službou Dynafleet Messaging.

Integrace s jinými systémy

Službu Komunikaci můžete snadno provázat se svým systémem pro správu objednávek a fakturaci, takže uvidíte všechny podstatné informace najednou. To usnadní práci nejen vám, ale také řidičům, kterým se na obrazovce v kabině přehledně zobrazí všechny údaje o pracovním příkazu.

Všestranná obrazovka.

Možnosti zobrazování údajů

Na obrazovce v kabině se nemusí zobrazovat jen zprávy. Funkce, jako jsou například automatická oznámení o zbývající pracovní době, pokyny od kouče nebo navigační pokyny, zbavují řidiče napětí a zvyšují jeho produktivitu.

Hlavní výhody

  • Komunikace s řidičem prostřednictvím textových zpráv v systému Dynafleet, zpráv SMS nebo e-mailu
  • Rychlé předání zprávy. Pomozte řidiči s rozhodováním – zašlete mu všechny potřebné informace.
  • Cenově příznivá komunikace s celým vozovým parkem
  • Zasílání cílů do navigačního systému vozidla Správce vozového parku si v systému Dynafleet může prohlédnout odhadovaný čas příjezdu do cíle
Najít nejbližšího obchodního zástupce

Informace na dosah ruky

Se zprovozněním služby Komunikace vám rád pomůže obchodní zástupce Volvo Trucks. Také vám vysvětlí, co všechno lze na displeji v kabině zobrazovat.

Najít nejbližšího obchodního zástupce