Současný přístup k datům z nákladních vozidel a vozového parku vám dává možnost optimalizovat svůj provoz, jako nikdy předtím. Díky našim připojeným službám bude váš každodenní provoz úspornější a výdělečnější. To vám umožní se soustředit na to, co je opravdu důležité – pečovat o své zákazníky.

Pro vaše specifické potřeby nabízíme řešení na míru – od správy vašeho vozového a přepravy pomocí systému Dynafleet, personalizovaného poradenství pro zlepšení úspory paliva pomocí funkce Úspora paliva až po snadný přístup ke všem digitálním službám a datům na portálu Volvo Connect.

Ekonomické využití paliva

Vyberte si z řady služeb, které vám pomohou uspořit více paliva a zlepšit pověst v oblasti péče o životní prostředí.

Provozuschopnost

Prostřednictvím našich připojených služeb vám pomůžeme udržet vaše kamiony na cestách a připravené k výkonu.

Produktivita

Pomůžeme vám maximalizovat užitečné zatížení a počet ujetých kilometrů vašeho vozového parku tak, abyste zůstali konkurenceschopní a v zisku.

Aplikace Dynafleet

Aplikace Dynafleet

Náš systém správy vozového parku vám umožní sledovat váš vozový park s minimálním úsilím a bez ohledu na lokalitu.

Přečtěte si více o systému Dynafleet
Volvo Connect

Volvo Connect

Portál Volvo Connect je nové rozhraní pro digitální služby. Můžete si jej představit jako svůj digitální domov pro zvýšení zisku přepravní společnosti.

Relevantní zprávy a příběhy

Jak to vidí IT

Informace v reálném čase o tom, ve kterých místech se vozidla právě pohybují a co přesně vezou, jsou naprosto zásadní. Ben van Leeuwen ze společnosti Frigolanda tak ve svém záměru uspěl....

Obraťte se na prodejce

Obraťte se na obchodního zástupce

Váš místní obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo ještě lépe nás navštivte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce