Který z vašich řidičů je nejlepší?

Na základě hodnocení hospodárnosti jízdního stylu získáte přehled o tom, jak si vaši řidiči a vozidla vedou v oblasti spotřeby paliva. Řidiči jsou hodnoceni ve čtyřech hlavních oblastech (přizpůsobení rychlosti, využití motoru a řazení, předvídání a brzdění, stání) a mohou dosáhnout skóre 0–100.

Prostřednictvím služby Fuel and Environment mohou řidiči přímo na cestách pracovat na zdokonalení svého jízdního stylu. Jeho zlepšením přitom lze docílit až o 5 % nižší spotřeby pohonných hmot.

Johan Rundberg

Produktový manažer, Volvo Trucks

Na základě hodnocení hospodárného stylu jízdy získáte přehled o spotřebě paliva v určitém období

Trendy a školení

Na základě hodnocení hospodárnosti jízdního stylu můžete podrobně srovnávat výkonnost jednotlivých řidičů. Takto získané údaje společně s účinnými školeními pro řidiče vám pomohou k trvalému snížení spotřeby paliva.

Více informací o našem programu profesního rozvoje řidičů
Výkazy o emisích: snadno se pořizují a zpracovávají

Rozšiřte své podnikání

Snížením spotřeby paliva zároveň přispějete k ochraně životního prostředí. Přesně zdokumentované emisní údaje vám mohou pomoct s přilákáním a udržením zákazníků, kterým není otázka životního prostředí lhostejná. Výkazy o emisích se vytvářejí velmi snadno a navíc je lze automaticky zaslat příslušným zákazníkům. Zprávy o spotřebě paliva a dopadu na životní prostředí jsou dostupné pro vozidla se vznětovými i plynovými motory.

Služba Dynafleet Fuel and Environment.

Koučování řidičů

Řidiči obdrží rady, jak zdokonalit svůj jízdní styl. A to dokonce přímo za jízdy. Funkce Koučování řidičů nepřetržitě analyzuje jízdní styl řidiče a výsledky zobrazuje přímo v kabině. Je tedy nedocenitelným nástrojem, se kterým můžete ušetřit mnohé prostředky. 

Hlavní výhody

  • Přehled o spotřebě paliva, ujeté vzdálenosti, emisních úrovních a mnoho dalších informací
  • Analýza výkonnosti jednotlivých řidičů z pohledu spotřeby paliva
  • Přehledné výkazy ukazující oblasti, v nichž lze ušetřit, a podporující trvalé snížení nákladů
  • Výstražná funkce upozorňující na výraznější změny ve spotřebě paliva a možnou krádež paliva
  • Výkazy o emisních úrovních, které lze automaticky zasílat zákazníkům zabývajícím se ochranou životního prostředí
  • Zprávy jsou dostupné pro vozidla se vznětovými i plynovými motory.
VT

Chcete vědět více?

Naši obchodní zástupci vám o systému Dynafleet řeknou úplně všechno. Zastavte se ve Volvo Truck Centru a zeptejte se na naši službu Palivo a životní prostředí.

Najít nejbližšího prodejce