Trucks

Muž držící tablet stojí u okna a dívá se dolů na svůj vozový park

Správa vozového parku

 

Udržte si náskok pomocí našich propojených služeb na míru. S využitím údajů o vašich nákladních vozidlech a vozovém parku vám pomohou zredukovat papírování, zlepšit tok informací a optimalizovat celý váš provoz.
 

Možnosti jsou nekonečné. Snadnější správa vašeho vozového parku a přepravy. Úspora paliva. Sledování technického stavu vašich nákladních vozidel. A ještě mnohem více. To vše můžete dělat na portálu Volvo Connect, který představuje rozhraní pro vaše digitální služby. Všechny tyto výhody dohromady znamenají efektivnější a ziskovější každodenní provoz, takže se budete moci soustředit na to, co je opravdu důležité: na péči o vaše zákazníky.

Přihlášení do systému Volvo Connect

Služby Volvo Connect

Chat mezi uživateli

Integravaná funkce k vedení konverzací, posílání souborů a fotografií mezi uživateli včetně řidičů používajících aplikaci Volvo Connect ve svém telefonu.

 

 

 

 

Aplikace Volvo Connect

Síla Volvo Connect ve vaší dlani. Získejte přístup k výkonným analytickým nástrojům, informacím o aktivech a dobám řízení, spravujte více vozových parků a posílejte okamžité zprávy – to vše z jednoho intuitivního a snadno použitelného řídicího panelu.

 

Informace o vozidlech

Jedním kliknutím získejte okamžitý přehled o celém svém vozovém parku a zkontrolujte v reálném čase aktuální stav každého svého vozidla. Mezi funkce patří souhrn všech vašich nákladních vozidel a přívěsů a informací o jejich stavu, informace o zákonných kontrolách (jsou-li k dispozici), monitorování tlaku v pneumatikách, výstrahy, varování a upozornění na různé události a schopnost přidat funkce, jako je stahování dat z tachografů.

Servisní historie

Servisní historie představuje rychlý a snadný způsob, jak sledovat vaše provedené servisní návštěvy. Můžete vyhledat podrobnosti o provedené práci a důvod návštěvy na základě data, smlouvy, prodejce, faktury nebo záruky.

Poznámky

Zjednodušte své papírování a zefektivněte svůj pracovní postup. Poznámky umožňují řidičům digitálně hlásit jakékoli problémy týkající se nákladních vozidel, přívěsů a dalších prostředků, aby je správce vozového parku mohl okamžitě zkontrolovat a vyřešit. Zprávy lze zobrazit seřazené podle naléhavosti a řidiči mohou také zjistit, zda již byl problém zaznamenán, aby nedocházelo ke dvojímu hlášení.

 

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.