×

Správa vozového parku

 

Udržte si náskok pomocí našich propojených služeb na míru. S využitím údajů o vašich nákladních vozidlech a vozovém parku vám pomohou zredukovat papírování, zlepšit tok informací a optimalizovat celý váš provoz.
 

Možnosti jsou nekonečné. Snadnější správa vašeho vozového parku a přepravy. Úspora paliva. Sledování technického stavu vašich nákladních vozidel. A ještě mnohem více. To vše můžete dělat na portálu Volvo Connect, který představuje rozhraní pro vaše digitální služby. Všechny tyto výhody dohromady znamenají efektivnější a ziskovější každodenní provoz, takže se budete moci soustředit na to, co je opravdu důležité: na péči o vaše zákazníky.

Přihlášení do systému Volvo Connect

Proč zvolit služby správy vozového parku

  • Zlepšení toku informací
  • Maximalizace provozuschopnosti
  • Úspora paliva
  • Maximalizace vytížení a najetých kilometrů
  • Méně papírování
  • Zachování konkurenceschopnosti 

Portál Volvo Connect

Ať už řídíte vlastní vozidlo, nebo spravujete celý vozový park, nyní můžete nejdůležitější aspekty svého podnikání propojit zcela novými způsoby. Na jednom místě, pomocí jednoho přihlášení a jednoho zobrazení. Portál Volvo Connect je rozhraní pro vaše digitální služby. Můžete si jej představit jako svůj digitální domov pro zvýšení zisku přepravní společnosti.

Vybrané služby

Informace o vozidlech

Jedním kliknutím získejte okamžitý přehled o celém svém vozovém parku a zkontrolujte v reálném čase aktuální stav každého svého vozidla. Mezi funkce patří souhrn všech vašich nákladních vozidel a přívěsů a informací o jejich stavu, informace o zákonných kontrolách (jsou-li k dispozici), monitorování tlaku v pneumatikách, výstrahy, varování a upozornění na různé události a schopnost přidat funkce, jako je stahování dat z tachografů.

 

Aplikace Volvo Connect

Síla Volvo Connect ve vaší dlani. Získejte přístup k výkonným analytickým nástrojům, informacím o aktivech a dobám řízení, spravujte více vozových parků a posílejte okamžité zprávy – to vše z jednoho intuitivního a snadno použitelného řídicího panelu.

Servisní historie

Servisní historie představuje rychlý a snadný způsob, jak sledovat vaše provedené servisní návštěvy. Můžete vyhledat podrobnosti o provedené práci a důvod návštěvy na základě data, smlouvy, prodejce, faktury nebo záruky.

Poznámky

Zjednodušte své papírování a zefektivněte svůj pracovní postup. Poznámky umožňují řidičům digitálně hlásit jakékoli problémy týkající se nákladních vozidel, přívěsů a dalších prostředků, aby je správce vozového parku mohl okamžitě zkontrolovat a vyřešit. Zprávy lze zobrazit seřazené podle naléhavosti a řidiči mohou také zjistit, zda již byl problém zaznamenán, aby nedocházelo ke dvojímu hlášení.

 

Zákaznický portál

Zákaznický portál je pracovní prostor, kde můžete plně využít potenciál svých služeb. Uživatelé mají přístup podle rolí, takže portál přináší výhody všem – majitelům nákladních vozidel, manažerům vozových parků, řidičům, dispečerům i správcům. Řídicí panel poskytuje přehled informací a služeb, které jsou pro každou osobu nejdůležitější. 

Podpora spotřeby energie

Balíček podporuje především elektrická vozidla. 

Chat vozového parku

Využijte integrované funkce portálu Volvo Connect k vedení konverzací mezi uživateli včetně řidičů používajících aplikaci Volvo Connect. K okamžitým zprávám můžete dokonce připojit informace o poloze, obrázky a soubory.

 

 

 

Marketplace

V obchodě s digitálními službami, do kterého můžete snadno vstoupit z Marketplace, naleznete digitální služby od společnosti Volvo Trucks i od vybraných partnerů. Postupem času si budete moci právě zde objednat a aktivovat služby ze stále se rozšiřující nabídky.

 

 

Dojezd a trasa

Balíček umořňuje větší přehled o trasách, nákladu, množství energie ve vozidle a tím i celkovým dojezdem.

Služba Data Access

Služba Data Access vám umožní sdílet údaje o vašich nákladních vozidlech Volvo s jinými systémy správy vozových parků. Díky tomu budete moci efektivně pracovat se správou vozového parku bez ohledu na platformu.

 

 

 

 

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.