Volvo Trucks

Česká republika

×

Nákladní vozidla Edice Climate Wise 

Jedním z hlavních ekologických problémů dneška je otázka klimatu a z celého světa jsou slyšet výzvy k okamžitým opatřením. Společnost Volvo Trucks si uvědomuje, že situace je naléhavá. Nemůžeme čekat na zítřejší řešení, místo toho musíme jednat tady a teď. Proto představujeme nákladní vozidla z edice Climate Wise.

Nákladní vozidla řady Climate Wise Edition jsou udržitelnější po celou dobu svého životního cyklu.

Na každém zlepšení záleží

Nákladní vozidla Climate Wise Edition jsou přepravní řešení pro regionální a dálkovou přepravu, která jsou udržitelnější v rámci celého svého životního cyklu. Přijali jsme opatření, aby naše továrny byly klimaticky neutrální. Zbývající emise CO2 generované ve výrobním řetězci jsou klimaticky kompenzovány. Kompenzace je certifikována programem Gold Standard a je součástí každého nákladního vozidla Climate Wise Edition.

Podívejte se na přehled vozidel Climate Wise Edition v interaktivní brožuře

Nákladní vozidla řady Climate Wise Edition produkují méně emisí CO2.

Modely nákladních vozidel Climate Wise Edition

Nákladní vozidla edice Climate Wise jsou k dispozici v podobě úsporného Volva FH se systémem I-Save, plynem poháněného Volva FH LNG a plynem poháněného Volva FM LNG. Jsou navržena tak, aby poskytovala úsporný provoz s vysokým výkonem a nižšími emisemi CO2. Pokud je vaším cílem snížit svou stopu CO2 a zlepšit tak udržitelnost svého podnikání, nákladní vozidla edice Climate Wise mohou být tou správnou volbou.

Místní projekt na snižování emisí

Nákladní vozidla Climate Wise Edition jsou klimaticky kompenzována ve spolupráci s naším partnerem South Pole, předním vývojářem projektů globálního snižování emisí pro dobrovolnou kompenzaci. Kromě přímého přínosu pro klima přispívá projekt také k udržitelnému ekologickému a sociálnímu rozvoji ve vesnicích a regionech, kde působí.

Více o podpoře projektu Volvo Trucks

Zůstaňte na příjmu

Zajímají vás nákladní vozidla, doprava a technologie? Přihlaste se k odběru Znalostní základny Volvo Trucks, kde od našich odborníků získáte informace o tématech důležitých pro vaše podnikání.

Související zprávy

Jaké jsou vaše přepravní potřeby?

Prozkoumejte naše řešení, která je splňují.

Snížení vaší stopy nikdy nebylo tak příjemné

Větší točivý moment a úspora paliva se systémem I-Save

Chcete se stát součástí projektu Climate Wise?

Promluvte si s námi o vhodném řešení.