Trucks

Nákladní vozidla Edice Climate Wise 

Jedním z hlavních ekologických problémů dneška je otázka klimatu a z celého světa jsou slyšet výzvy k okamžitým opatřením. Společnost Volvo Trucks si uvědomuje, že situace je naléhavá. Nemůžeme čekat na zítřejší řešení, místo toho musíme jednat tady a teď. Proto představujeme nákladní vozidla z edice Climate Wise.

Na každém zlepšení záleží

Nákladní vozidla Climate Wise Edition jsou přepravní řešení pro regionální a dálkovou přepravu, která jsou udržitelnější v rámci celého svého životního cyklu. Přijali jsme opatření, aby naše továrny byly klimaticky neutrální. Zbývající emise CO2 generované ve výrobním řetězci jsou klimaticky kompenzovány. Kompenzace je certifikována programem Gold Standard a je součástí každého nákladního vozidla Climate Wise Edition.

Podívejte se na přehled vozidel Climate Wise Edition v interaktivní brožuře

Modely nákladních vozidel Climate Wise Edition

Nákladní vozidla edice Climate Wise jsou k dispozici v podobě úsporného Volva FH se systémem I-Save, plynem poháněného Volva FH LNG a plynem poháněného Volva FM LNG. Jsou navržena tak, aby poskytovala úsporný provoz s vysokým výkonem a nižšími emisemi CO2. Pokud je vaším cílem snížit svou stopu CO2 a zlepšit tak udržitelnost svého podnikání, nákladní vozidla edice Climate Wise mohou být tou správnou volbou.

Místní projekt na snižování emisí

Nákladní vozidla Climate Wise Edition jsou klimaticky kompenzována ve spolupráci s naším partnerem South Pole, předním vývojářem projektů globálního snižování emisí pro dobrovolnou kompenzaci. Kromě přímého přínosu pro klima přispívá projekt také k udržitelnému ekologickému a sociálnímu rozvoji ve vesnicích a regionech, kde působí.

Více o podpoře projektu Volvo Trucks

Zůstaňte na příjmu

Zajímají vás nákladní vozidla, doprava a technologie? Přihlaste se k odběru Znalostní základny Volvo Trucks, kde od našich odborníků získáte informace o tématech důležitých pro vaše podnikání.

Související zprávy

Jaké jsou vaše přepravní potřeby?

Prozkoumejte naše řešení, která je splňují.

Snížení vaší stopy nikdy nebylo tak příjemné

Větší točivý moment a úspora paliva se systémem I-Save

Chcete se stát součástí projektu Climate Wise?

Promluvte si s námi o vhodném řešení.