Trucks

Tichá síla. Rozjeďte to.

Volvo FH Electric disponuje sílou, vytrvalostí a přesností jako profesionální bubeník. A díky své naprosto tiché kabině a nulovým emisím je to jízda budoucnosti. Naše těžká elektrická nákladní vozidla ujela na jedno nabití 345 kilometrů při celkové hmotnosti 40 tun. S přestávkou na dobití by mohla za denní směnu ujet až 500 kilometrů.

Podívejte se na tři filmy níže, jak naše elektrická nákladní vozidla testuje legendární rockový bubeník Mikkey Dee (Scorpions, Motörhead).

Šlápněte na to. Energie modelu Volvo FH Electric.

Heavymetalové nákladní vozidlo Volvo FH Electric na zkušební trati. Je to odvaz? Tatu Ljokkoi ze společnosti Volvo Trucks si v kabině přisedne k Mikkey Deeovi, aby se seznámil s hlavními výhodami přechodu na elektrický pohon: Tichá jízda bez vibrací, plynulý a gigantický výkon až 490 kW/666 k k dispozici od první sekundy.

Kouzelný dotek. Přesnost modelu Volvo FMX Electric.

Díky elektrickému pohonu je manévrování v úzkých a náročných místech snadné a pod kontrolou. Mikkey Dee je známý svou technikou intenzivního využívání obou pedálů. Uřídí přesně 32tunové nákladní vozidlo Volvo FMX Electric z prudkého svahu? 

Vyšší úroveň dovedností. Flexibilita modelu Volvo FMX Electric.

Elektrická nákladní vozidla Volvo jsou stejně flexibilní jako jejich dieselové protějšky a lze je postavit prakticky pro jakýkoli úkol. A kvůli absenci hluku a emisí jsou dokonalá pro plnění nočních úkolů – jako možná vůbec nejlepší bubenické sólo v dějinách heavymetalu.

Kontaktujte svého specialistu na elektromobilitu

Volvo FH Electric

Časté dotazy o elektromobilitě