Volvo Trucks

Česká republika

×

Moderní klasika

Řada nákladních vozidel Volvo vám nabízí osvědčená řešení přepravy – vyrobená pro zvýšení vaší provozuschopnosti a produktivity. Řada Classic je k dispozici současně s novými nákladními vozidly Volvo a přichází se stejnou kvalitou a snadností vlastnictví, na jakou jste u společnosti Volvo Trucks zvyklí.

Volvo FH16 Classic

Určeno pro ty nejtěžší a nejnáročnější zakázky 

Volvo FH Classic

Určeno pro dálkovou přepravu 

Zbývající čas na objednání vašeho klasického nákladního vozidla

Volvo FMX Classic

Stavební silák 

Volvo FM Classic

Lze je přizpůsobit téměř pro jakoukoliv přepravní zakázku 

Volvo Unlimited Edition

Inspirované přírodou, řidičům na míru 

Countdown for Classic Trucks

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

Hledáte špičkové nákladní vozidlo? Pak si nenechte ujít tuto příležitost. Vyberte si své oblíbené nákladní vozidlo z řady Volvo Classic. Můžete se těšit na moderní vysoce výkonnou klasiku šitou na míru vašim potřebám a preferencím. Prodej brzy skončí - objednejte si Volvo Classic ještě dnes!

Volvo FH16 Classic

Volvo FH Classic

Volvo FM Classic

Volvo FMX Classic

Záruka na vaše vozidlo

Nová vozidla Volvo se dodávají s 12měsíční zárukou na vozidlo a 24měsíční zárukou na hnací ústrojí. Spolu vám tyto záruky poskytují komplexní balíček výhod, které vás chrání před výrobními vadami. Jakýkoli vadný díl bude bezplatně opraven nebo vyměněn v kterémkoli autorizovaném servisu Volvo.

Záruka na vozidlo od společnosti Volvo platí po dobu 12 měsíců od data dodání uvedeného v záručním listu a bez omezení počtu najetých kilometrů. Záruka na hnací ústrojí platí po dobu 24 měsíců od data dodání nebo do 300 000 km. Váš prodejce vám poskytne veškeré podrobnosti o podmínkách záruky.