Trucks

×

Jste ten pravý?

Vítejte v soutěži Volvo Trucking Adventure

Chtěli byste letos na podzim vyrazit na velkolepý roadtrip po Skandinávii? Pro toto jedinečné dobrodružství hledáme vás, řidiče nákladního vozidla Volvo, který se chce postavit těm nejzajímavějším úkolům v nákladní dopravě, setkat se s ostatními kolegy řidiči a zažít neobyčejnou krásu Skandinávie – volné silnice, úchvatné scenérie a jedinečnou přírodu a divokou zvěř.

 

Vaše cesta začne ve švédském Göteborgu, domově společnosti Volvo Trucks, a skončí na Nordkappu v Norsku, nejsevernějším bodě pevninské Evropy.

Dobrodružství začíná v Göteborgu
 

Společnost Volvo Trucks zve řidiče do naší centrály ve švédském Göteborgu na dvoudenní akci Volvo Trucking Adventure 15. a 16. září 2022. Zde máte šanci setkat se s dalšími řidiči z celého světa, vyzkoušet si nejnovější nákladní vozidla Volvo, podívat se, jak se vyrábějí – a mnohem více.

Vítěz je jen jeden
 

Možná jste to právě vy, kdo bude vybrán na dobrodružnou cestu Skandinávií. Části cesty budou natočeny a sdíleny na našich sociálních kanálech, takže se před kamerou musíte cítit pohodlně. Toto úžasné dobrodružství si užijete za volantem špičkového vozidla Volvo FH.

Na co se může vítěz těšit?
 

Bezprostředně po akci se vybraný řidič vydá na cestu. Součástí trasy jsou zastávky na setkání s místními řidiči nákladních vozidel, testovací jízdy elektrických nákladních vozidel a extrémně těžká přeprava v dole. Bude čas i na poznání místní kultury.

Toužili jste vždycky poznat výjimečnou skandinávskou krajinu? Pak je tento výlet pro vás to pravé!

 

Podmínky účasti v soutěži Volvo Trucking Adventure
 

  • Jste řidičem nákladního vozidla Volvo a od 15. září 2022 můžete přijet do Švédska a Norska na přibližně 10 dní.
  • Vlastníte platné řidičské oprávnění pro nákladní vozidla s klasifikací C+E podle evropské normy nebo ekvivalentní doklad. 
  • základní znalost anglického jazyka 
  • komunikativnost (nestydět se před kamerou)
  • nezapomeňte v registračním formuláři přiložit vaši osobní fotografii
  • A především – opravdu chcete zažít dobrodružství a v přihlášce nám řekněte proč.

Co musíte udělat pro to účastnit se soutěže o velké truckerské dobrodružství po Skandinávii


Jediné co potřebujeme je, abyste vyplnil(a) níže uvedený registrační formulář a popsal(a) nám váš vztah ke značce Volvo a k vaší práci. Napiště nám co vás na práci řidiče (řidičky) baví, co se vám líbí a jak moc máte své Volvo rád(a). Nezapomeňte přiložit i svou fotografii.

Nejlepší odpověď bude vybrána jako vítězná v lokálním kole a postupujete do kola centrálního. Tento vybraný řidič (řidička) pojede do švédského Göteborgu, kde bude mít možnost potkat se s ostatními řidiči z dalších zemí a vidět například i továrnu či návštěvnické centrum Volvo Trucks. Tady se během slavnostního večera porota rozhodne, který(á) z vás bude totálním vítězem (vítězkou).

Berte, prosím, v úvahu fakt, že s totálním vítězem (vítězkou) budou natáčena videa a stane se "řidičskou" tváří společnosti Volvo Trucks. Bude tedy nutné, abyste se nebál(a) vystupovat před kamerou a bude třeba mít alespoň základní komunikační znalost anglického jazyka

Proti rozhodnutí poroty se nelze odvolat. Na akci a cestě jste naším hostem. Všechny náklady, jako je cesta, ubytování a strava, uhradí společnost Volvo Trucks.

Sdílejte a připojte se na sociálních sítích

A pokud nemůžete přijet do Švédska a zúčastnit se tak soutěže o to stát se "tváří" Volvo Trucks a vydat se s námi na cestu, stále jste součástí velké komunity fanoušků Volvo po celém světě!

Sdílejte, proto s námi, vaše fotografie z cest nebo krátké video s Volvem na Instagramu – řekněte nám, co máte na nákladní dopravě rádi – a označte příspěvek hashtagem #VolvoTruckingAdventure a #volvotruckczech, abyste se mohli zúčastnit našeho losování o ceny z kolekce Volvo. Nezapomeňte, že váš profil musí být otevřený, abychom váš příspěvek viděli!

29. června 2022 vylosujeme 10 výherců, kteří od nás obdrží ceny v podobě předmětů z kolekce Volvo.

Dotazy a příspěvky

Své případné dotazy nám posílejte na adresu info.cz@volvo.com nebo s námi sdílejte své příspěvky přes sociální sítě.

  • Facebook (volvotrucksczech)
  • Instagram (volvotruckczech)
  • YouTube (volvotruckczech)    
  • Linkedin (volvotruckczech) 

 

Přihlaste se do soutěže Volvo Trucking Adventure

Attached: 0KB /10MB
Podmínky

Máte nějaké otázky?

Své dotazy posílejte na adresu info.cz@volvo.com nebo nás kontaktujte prostřednictvím sociálních sítí - Facebook, Instagram.