Trucks

Přiveďte svou posádku

KABINA PRO POSÁDKU VOLVO TRUCKS

Vyžaduje vaše práce více než jen řidiče a spolujezdce? Kabina pro posádku Volvo může pojmout až devět osob. Všichni mohou rychle a bezpečně nastoupit a vystoupit. S kabinou pro posádku je vozidlo vhodné pro další nástavby. Podívejte se sami.

 

Přizpůsobeno pro vaši práci

V závislosti na vašich potřebách můžete kabinu pro posádku získat s řadou různých konfigurací sedadel. Můžete například získat sedadla až pro devět hasičů v jednom hasičském vozidle. Dva vpředu, tři v prostřední řadě a čtyři v zadní řadě. Pokud chcete, můžete vybavit kabinu samostatným nezávislým topením a klimatizací pro posádku.

Účinně a bezpečně

Víme, že je důležité nastupovat i vystupovat co nejrychleji, ale také co nejbezpečněji. Dveře se otevírají pod širokým úhlem. Dobře umístěná držadla a schody usnadňují snadný nástup a výstup. Všechna sedadla mají bezpečnostní pásy; kabina pro posádku samozřejmě absolvovala nárazovou zkoušku pro kabinu.

Určeno pro nástavbu

Nástavba vašeho nákladního vozidla je pravděpodobně složitá a potřebuje veškerý prostor, který může dostat. Proto jsme se rozhodli do budování nástaveb nezasahovat a pouze usnadnit proces montáže. Hlavní komponenty, jako jsou palivové nádrže, akumulátory a systém následného zpracování výfukových plynů, jsou umístěny pod kabinou.

Připraveno k instalaci

Aby se zkrátily dodací lhůty pro montáž nástaveb a nebyla nutná demontáž vnitřních panelů, je elektrická instalace připravena s předem vedenými vodiči a body elektrického připojení jsou předem určeny.

Výkon pro náročné používání

Vyberte si jeden z motorů D11 a D13 a některý ze široké nabídky pomocných pohonů. Pro operace s vysokými požadavky na kapacitu jsou k dispozici pomocné pohony až do 2 000 Nm.

K dispozici pro tato nákladní vozidla

Chcete nákladní automobil přizpůsobit celé posádce?

Promluvte si se svým obchodním zástupcem Volvo Trucks.