Trucks

Stále naplno

SYSTÉM DUÁLNÍCH BATERIÍ VOLVO TRUCKS

Když je vám kabina nejen pracovištěm, ale i domovem, používáte řadu elektronických zařízení, která vyžadují napájení. A používáte je i tehdy, když je motor vypnutý. Proto odteď nabízíme akumulátorový systém, který zajišťuje pohodlí při pobytu v kabině, aniž by vám hrozilo, že druhý den ráno nenastartujete.

Dva akumulátory.
Oddělené okruhy

Co za ním stojí? Jde o dvě samostatné sady akumulátorů s oddělenými okruhy. Jedna slouží ke spouštění motoru, zatímco druhá napájí funkce, které potřebujete při pobytu v kabině. Takže můžete používat klimatizaci či mediálním systém a nabíjet různá zařízení, aniž byste se museli bát, že pak nenastartujete.

Delší výdrž

Systém duálních baterií využívá technologii gelových akumulátorů, které napájejí funkce pro pobyt v kabině, a vylepšených mokrých akumulátorů ke startování. Gelové akumulátory vydrží úplné vybití bez poškození a mají delší životnost než běžné mokré akumulátory. Také je k dispozici verze s jednou sadou gelových akumulátorů. Gelové akumulátory vydrží více než 10–15krát déle než mokré akumulátory.

Vlastní sledování stavu

Systém sleduje úrovně nabití, takže se nestane, že by se některý z akumulátorů vybil. Nejprve se postupně vypnou všechna přídavná zařízení a obdržíte upozornění.

Zvolte si akumulátory, které vám vyhovují

Typ

Výkon

Systém jednoho akumulátoru EFB

170 Ah

Systém jednoho akumulátoru AGM

210 Ah

Systém duálních akumulátorů

75Ah EFB pro startování + 210Ah gelový pro pobyt v kabině

K dispozici pro tato nákladní vozidla

Máte dostatek energie?

Dovolte nám zajistit pro vás pohodlný pobyt v kabině a možnost ráno nastartovat.