Trucks

Vyroben pro náročné používání

EXTRA ODOLNÝ NÁRAZNÍK OD SPOLEČNOSTI VOLVO TRUCKS

Věnujete se náročné dálková přepravě? Jezdíte po rozbitých staveništích? Musíte pro dřevo do nehostinných končin? Extra odolný nárazník je vyroben pro náročné použití v náročných podmínkách. Dodává se jako standard u modelu Volvo FMX, ale je k dispozici i pro modely Volvo FH a Volvo FH16.

Robustní provedení

Extra odolný nárazník je vyroben z 3milimetrové vysokojakostní oceli. Je částečně potažen silnou polypropylenovou vrstvou, která zajišťuje vyšší odolnost vůči poškrábání. Nárazník je pevný a robustní a ochrání přední část vašeho vozidla v jakémkoliv terénu před poškrábáním, promáčknutím karoserie a poškozením světlometů. 

Vyšší provozuschopnost

Nárazník je odolný. Pokud však do něčeho narazíte tak silně, že je potřeba jej opravit, bude to pro vás otázka chvilky. Nárazník se totiž skládá ze tří dílů, k jejichž upevňovacím šroubům se velmi snadno dostanete. Výměnu poškozeného dílu tak zvládnete provést sami a ušetříte si tak návštěvu servisu.

Odolný nástupní schůdek

Zkombinujte extra odolný nárazník s robustním nástupním schůdkem. Jeho flexibilní provedení zaručuje, že nepraskne ani při drobných nárazech z kterékoli strany.

K dispozici pro tato nákladní vozidla

Ťuk, ťuk

Potřebujete nákladní vozidlo do těžkého terénu? Obraťte se na prodejce.