Trucks

Maximalizujte své užitečné zatížení

LEHKÁ NÁKLADNÍ VOZIDLA OD SPOLEČNOSTI VOLVO TRUCKS

Počítá se každý kilogram užitečného zatížení? A nejezdíte v hrubém terénu? Pak můžete získat Volvo FM nebo Volvo FH v lehké specifikaci, která vám umožní zvýšit vaše užitečné zatížení a tím zvýšit vaši produktivitu. A přesto získáte odolné a pohodlné přepravní řešení. Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže s výběrem lehčího nákladního vozidla.

Jak lehké řešení můžete získat?

Díky kombinaci našich lehkých řešení můžete získat tahač Volvo FM 4 × 2 s hmotností 6 000 kg nebo tahač Volvo FH 4 × 2 s hmotností 6 600 kg. To znamená větší užitečné zatížení v rámci zákonných omezení hmotnosti.

Řešení, díky nimž budete lehčí

Každé malé snížení hmotnosti pomáhá zvýšit vaši nákladovou kapacitu. Jednolistové odpružení přední nápravy snížilo hmotnost o 65 kilogramů a zadní náprava s hmotnostně optimalizovanou konstrukcí znamená úsporu dalších 90 kg. Hmotnostně optimalizované prvky podvozku, 7,1tunová přední náprava, lehké kotoučové brzdy, hliníkové držáky a vzduchové zásobníky dále snižují pohotovostní hmotnost.

Nákladová kapacita modelu 6×2

Hledáte nákladovou kapacitu, aniž byste museli být těžcí? Podívejte se blíže na odlehčenou tlačenou nápravu modelu 6×2. Tlačená náprava je zvedací, aby se ušetřilo palivo, když není potřeba, a celá instalace je až o 490 kilogramů lehčí než konvenční instalace 6×2.

K dispozici pro tato nákladní vozidla

Chcete shodit nějakou hmotnost?

Promluvte si se svým obchodním zástupcem Volvo Trucks o našich lehkých nákladních vozidlech.