Trucks

Splynutí

Exteriér kabiny vozidla Volvo FE

Kompaktní, sebejisté a nezaměnitelné Volvo. Model Volvo FE se dokonale hodí do městského provozu. Výrazná světla ve tvaru písmene V, velkorysé plochy oken a nízká kabina dokazují, že se jedná o nákladní vozidlo Volvo vyrobené pro městské prostředí.

Nízké a kompaktní

Na první pohled je zřejmé, že Volvo FE je určené do městského prostředí. Vnější rozměry kabiny jsou kompaktní a bez ohledu na model kabiny je pozice řidiče umístěná blízko k vozovce. Na sedadle řidiče se nejsnadněji navazuje oční kontakt s ostatními účastníky silničního provozu. A pokud se chcete dostat ještě blíže k vozovce, je tu kabina pro snadné nastupování.

Jaký typ kabiny si vyberete?

Vyberte si ze čtyř různých modelů kabin. Každý má svoji jedinečnost v závislosti na tom, zda chcete opravdu kompaktní formát kabiny, zda potřebujete více vnitřního prostoru nebo zda potřebujete opravdu snadné nastupování.

Princip třídílného nárazníku

Inovativní koncepce nárazníku obsahuje ocelové rohy s vynikající odolností proti nárazům. A pokud je poškozena jedna součást, je snadné ji vyměnit.

Vylepšená aerodynamika

Jemně zaoblené křivky Volva FE vylepšují aerodynamické vlastnosti a snižují odpor vzduchu, což s sebou přináší lepší jízdní vlastnosti a úsporu paliva. Přední mřížka s charakteristickým vzorem včelí plástve umožňuje efektivnější proudění vzduchu a zlepšuje tak chlazení motoru a dočišťování výfukových plynů.

Získejte více informací o Volvo FE

Sami se můžete přesvědčit o tom, že Volvo FE je tím pravým vozidlem pro rozvážku zboží. Jednoduše navštivte prodejce Volvo Truck.