Trucks

Na ulici jako doma

KABINA MODELU VOLVO FE

Kompaktní. Sebevědomé. A hrdé Volvo. Volvo FE mezi ostatními vozidly pro městskou a regionální rozvážku jednoznačně vyniká. A díky optimalizované kabině, výrazným světlům ve tvaru písmene V a špičkovým bezpečnostním funkcím zaujímá co do kvality přední postavení ve své třídě.

Součást rodiny

Jemně zaoblené, aerodynamické provedení. Odvážné linie a výrazové prvky. Patentovaná světla ve tvaru písmene V. Volvo FE je možná menší, ale to s sebou přináší pohyblivost a lehkost – dvě velmi ceněné vlastnosti při práci v blízkosti měst. Seznamte se s plnohodnotným členem špičkové řady nákladních vozidel Volvo.

Charakteristický vzhled

Prestižní kovové logo je na modelu Volvo FE umístěno vysoko na přední části vozidla, blízko k řidiči. To zdůrazňuje, že řidič se nachází v blízkosti zranitelných účastníků silničního provozu. To dává kamionu v rušném provozu přístupnější dojem.

Vylepšená aerodynamika

Jemně zaoblené křivky Volva FE vylepšují aerodynamické vlastnosti a snižují odpor vzduchu, což s sebou přináší lepší jízdní vlastnosti a úsporu paliva. Přední mřížka s charakteristickým vzorem včelí plástve umožňuje efektivnější proudění vzduchu a zlepšuje tak chlazení motoru a dočišťování výfukových plynů.

Střešní deflektor

Střešní deflektor zlepšuje aerodynamické vlastnosti vozu. V kombinaci se sluneční clonou a bočními deflektory získáte ještě lepší výsledky.

Princip třídílného nárazníku

Inovativní koncepce nárazníku obsahuje ocelové rohy s vynikající odolností proti nárazům. A pokud je poškozena jedna součást, je snadné ji vyměnit. To pro vás znamená nižší náklady na opravu.

Vyberte si ideální kabinu

360° prohlídka exteriéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Získejte více informací o Volvo FE

Sami se můžete přesvědčit o tom, že Volvo FE je tím pravým vozidlem pro rozvážku zboží. Jednoduše navštivte prodejce Volvo Truck.