Volvo Trucks

Česká republika

×
Kabina Volva FE: komfortní interiér, špičkové provedení v každém směru

Užijte si jízdu

Volvo FE – interiér kabiny

Řidič, který je obklopen pohodlím, odvádí lepší práci. Pracovní prostředí v interiéru modelu Volvo FE jsme tedy po všech stránkách zdokonalili. Pohodlné stupátko usnadňuje nástup. Jakmile nastoupíte, bude vám kabina vozidla Volvo FE s prostorným interiérem s dobře rozmístěnými prvky sloužit jako prostředí, ve kterém je radost pracovat. Podívejte se blíže

Volvo FE interior cabin overview studio

Ergonomický přístup

Přístrojový panel. Řadicí páka. Ovladače. Úložný prostor. Ve Volvu FE je všechno, co potřebujete k práci, na dosah a přesně na tom místě, kde to potřebujete. To znamená, že nebudete muset dělat tolik pohybů. A méně se unavíte. Proto mohou vaše ruce zůstat na volantu déle a z vozovky nemusíte spouštět oči.

Čtyři velikosti kabiny

Vyberte si mezi čtyřmi různými kabinami – denní kabina, krátká spací kabina, spací kabina a kabina pro snadné nastupování. Spací kabina je nejprostornější a je velmi vhodná pro delší cesty, na kterých je nutné během pracovního dne odpočívat.

Volvo FE interior drivers seat studio

Dokonalý komfort sezení

Bude se vám skvěle sedět v ergonomických sedadlech Volvo FE s pevným ukotvením, integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem. Materiál čalounění poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravovat podle různorodých potřeb.

Zůstaňte čistí

Přidejte potahy sedadel a chraňte si původní čalounění vozu. Také usnadníte čištění. Jsou speciálně navrženy společností Volvo a jsou k dispozici ve dvou barvách.

Spousta úložného prostoru pro všechny vaše věci

Spousta prostoru pro osobní věci

Na palubní desce. Ve dveřích. Nad hlavou. Mezi sedadly. Stačí se rozhlédnout po kabině Volva FE a všude naleznete dostatek úložného prostoru. A další si můžete navíc přidat.

Perfektně vyladěno 

360° prohlídka interiéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka interiéru kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vše pro pohodlí

Zažijte dokonalou ergonomii na vlastní kůži. Zastavte se ve Volvo Truck Centru a nechte se provést kabinou Volva FE.