Volvo Trucks

Česká republika

×

Užijte si jízdu

Volvo FE – interiér kabiny

Řidič, který je obklopen pohodlím, odvádí lepší práci. Pracovní prostředí v interiéru modelu Volvo FE jsme tedy po všech stránkách zdokonalili. Pohodlné stupátko usnadňuje nástup. Jakmile nastoupíte, bude vám kabina vozidla Volvo FE s prostorným interiérem s dobře rozmístěnými prvky sloužit jako prostředí, ve kterém je radost pracovat. Podívejte se blíže

Ergonomický přístup

Přístrojový panel. Řadicí páka. Ovladače. Úložný prostor. Ve Volvu FE je všechno, co potřebujete k práci, na dosah a přesně na tom místě, kde to potřebujete. To znamená, že nebudete muset dělat tolik pohybů. A méně se unavíte. Proto mohou vaše ruce zůstat na volantu déle a z vozovky nemusíte spouštět oči.

Čtyři velikosti kabiny

Vyberte si mezi čtyřmi různými kabinami – denní kabina, krátká spací kabina, spací kabina a kabina pro snadné nastupování. Spací kabina je nejprostornější a je velmi vhodná pro delší cesty, na kterých je nutné během pracovního dne odpočívat.

Dokonalý komfort sezení

Bude se vám skvěle sedět v ergonomických sedadlech Volvo FE s pevným ukotvením, integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem. Materiál čalounění poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravovat podle různorodých potřeb.

Zůstaňte čistí

Přidejte potahy sedadel a chraňte si původní čalounění vozu. Také usnadníte čištění. Jsou speciálně navrženy společností Volvo a jsou k dispozici ve dvou barvách.

Spousta prostoru pro osobní věci

Na palubní desce. Ve dveřích. Nad hlavou. Mezi sedadly. Stačí se rozhlédnout po kabině Volva FE a všude naleznete dostatek úložného prostoru. A další si můžete navíc přidat.

Perfektně vyladěno 

360° prohlídka interiéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka interiéru kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vše pro pohodlí

Zažijte dokonalou ergonomii na vlastní kůži. Zastavte se ve Volvo Truck Centru a nechte se provést kabinou Volva FE.