Trucks

Vítejte v práci

Volvo FE – interiér kabiny

Kabina vozidla Volvo FE nabízí vytíženým profesionálním řidičům městské distribuce skvělé pracovní prostředí. Ať už si vyberete jakoukoli kabinu, pohodlné stupátko vám usnadní nastupování. Uvnitř oceníte prostorný interiér s dobře rozmístěnými prvky, díky kterým tu bude radost pracovat.

Výhled z kabiny

Nízko umístěné sedadlo, velké čelní sklo a přídavná okna ve dveřích zajišťují velmi dobrý výhled z vozidla do okolí vozidla. Díky vynikajícímu výhledu těsně před vozidlo a rozhledu do všech stran je Volvo FE bezpečným vozidlem pro městský provoz.

Přídavná okna a výhled

Objednejte si své Volvo FE s přídavnými okny ve spodní části dveří a za dveřmi. Ještě více zlepší váš výhled do blízkého okolí vozidla.

Kabina pro snadné nastupování

Kabina Volvo FE pro snadné nastupování je navržena pro plynulejší provoz s častým rozjížděním se a zastavováním – například při svozu odpadu, rozvážkové přepravě a stavebních pracích. Díky pohodlnému a nízko položenému nástupu a dveřím, které se otevírají pod úhlem 90° a mají práh 440 mm nad vozovkou, se vám bude snadno nastupovat i vystupovat. Výsledkem je nižší námaha i únava a vyšší produktivita práce.

Sedadla

Kabina pro snadné nastupování se dodává ve dvou verzích. Průchozí verze nabízí rovnou podlahu po celé ploše kabiny a kapacitu až čtyři místa. Pokud stačí jediný spolucestující, je tu verze se vzduchem odpruženým sedadlem spolujezdce a s motorovým tunelem. Je to skvělá volba pro městskou distribuci a přepravu ve stavebnictví.

Skládací dveře spolujezdce

Kabina pro snadné nastupování se dodává buď s běžnými dveřmi, nebo se skládacími dveřmi na straně spolujezdce. Skládací dveře nabízejí široké otevírání a nízký vstup, takže přístup v prostředí s intenzivním provozem je bezpečnější a pohodlnější.

Ergonomický přístup

Přístroje, řazení, ovladače a úložný prostor. Ve vozidle Volvo FE je vše, co ke své práci potřebujete, přesně na místech, kde to očekáváte. To znamená, že nebudete muset dělat tolik pohybů. A méně se unavíte. Nemusíte proto tak často pouštět volant a můžete věnovat pozornost dění kolem nákladního vozidla.

Dokonalý komfort sezení

V ergonomických sedadlech vozidla Volvo FE s integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem se vám bude skvěle sedět. Materiál čalounění poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravovat podle různorodých potřeb.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.