Trucks

Přizpůsobený pro vaši produktivitu

Podvozek modelu Volvo FH

Bez ohledu na vaše přepravní potřeby chcete nákladní vozidlo s podvozkem, které je zkonstruováno tak, aby zvládlo všechny úkoly. Podvozek vám postavíme na míru tak, aby splňoval vaše požadavky. Používáme komponenty a systémy, u nichž je zaručeno, že budou spolehlivě fungovat po mnoho dalších let. Toto je pracovní vybavení, kterému můžete věřit.

Vaše Volvo FH je přesně to, co na silnici potřebujete. Můžete získat plně vzduchově odpružené nákladní vozidlo, a to jak pro náročnou dálkovou přepravu, tak i pro stavebnictví. A Volvo Dynamic Steering systému se co do pocitu a ovládání těžko konkuruje.

Můžeme vám postavit Volvo FH, které je připraveno tahat extrémní náklady v náročných podmínkách, nebo lehký tahač pro použití na silnici. Obě vozidla budou vycházet z podvozku stejného konceptu. Volvo FH je často spojováno s rychlou dálkovou přepravou, ale může se přizpůsobit i mnohem náročnějším podmínkám.

Informace o nízké hmotnosti 

Specifikace podvozku 

Zvedání dvojité nápravy

Používejte zvedací nápravu, ale jen tehdy, když ji potřebujete. Zvedání tandemové nápravy umožňuje odpojit a zvednout zadní poháněnou nápravu v případě, že vozidlo není naloženo. Stejně jako vlečená náprava výrazně zlepšuje poloměr otáčení, snižuje opotřebení pneumatik a snižuje spotřebu paliva.

Informace o zvedání tandemové nápravy

Pětinápravová nákladní vozidla

Přepravujete těžké náklady? Přímo z továrny můžete získat vozidlo s pěti nápravami. Získáte své vozidlo rychleji a snížíte náklady na přizpůsobení. Zadruhé obdržíte vozidlo, které má úplné typové schválení. A zatřetí s vozidlem využijete plnou poprodejní záruku Volvo, což přispěje ke snížení dlouhodobých provozních nákladů.

Možnosti rychlé konfigurace vozidla

Díky četným možnostem specifikací je vaše vozidlo Volvo FH rychle a snadno připravené pro jakýkoli typ nástavby. Modul pro montáž nástaveb se snadno používá a pokyny pro montáž nástavby společnosti Volvo umožňují online přístup ke všem potřebným technickým výkresům a schématům zapojení. Vše pro doladění vašeho provozu.

Informace o pokynech pro montáž nástavby

OBJEVTE PLNÝ POTENCIÁL

Váš obchodní zástupce Volvo vám pomůže přizpůsobit podvozek vašeho Volva FH.