Trucks

Pokrok v dálkové přepravě

Volvo FH – exteriér kabiny

Je to to typické Volvo FH, které znáte. Dokonalý zážitek z dálkové přepravy. A přesto je jasné, že se jedná o další krok evoluce nákladních vozidel.

Tvary okrajů jsou jemnější a mezery mezi horní a dolní přední částí jsou menší, aby se zlepšila aerodynamika a účinnost.

Vývoj však jasně signalizuje design světlometů, který dává vozidlu Volvo FH ikonický profil. Výrazné linie světlometu probíhají kolem předního nárazníku a ustupují do stran kabiny. I když stojí, je zřejmé, že je toto nákladní vozidlo stvořeno pro účinnost ve vysoké rychlosti. Nové světlomety jsou k dispozici ve třech verzích a nejenže vypadají dobře, ale jsou také nabity vylepšenými funkcemi.

Uvidíte také, že Iron Mark vpředu je větší, a když se chystáte nastoupit, všimnete si, že schůdky kabiny mají protiskluzový povrch. Detaily, které nás odlišují od ostatních.

Provedení exteriéru

Vyberte si ze čtyř různých provedení exteriéru a stovek barev.

Základní výbava

V nabídce s černou mřížkou a bouřkově šedým nárazníkem, zrcátky atd. 

Základní provedení s robustními čelními prvky

Dodává se s bouřkově šedým odolným nárazníkem, černou mřížkou, bouřkově šedými zrcátky atd.

Vylepšená výbava

Dodává se s mřížkou lakovanou v barvě kabiny a s hliníkovými detaily na stupátku. Nárazník a zrcátka jsou v bouřkově šedé barvě.

Nejvyšší úroveň provedení

Dodává se s mřížkou, nárazníkem, zrcátky atd. v barvě laku kabiny. Hliníkové detaily na stupátku. 

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.


Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FH – fotografie exteriéru

JSTE PŘIPRAVENI NA VOLVO FH?

Už na vás čeká.