Trucks

Více kontroly než předtím

Volvo FH – interiér kabiny

Vy rozhodujete a stále jste tím, kdo odvádí práci. Ale nyní máte nad celým vozidlem větší kontrolu než dříve. Sestaveno na míru.

Jakmile nastoupíte do kabiny Volva FH, ucítíte dotek pokroku. Je to jiné, než na co jste byli zvyklí, ale přesto dobře známé. Když se posadíte, je všechno tam, kde to očekáváte. Vaše ruka přirozeně spočine na řadicí páce I-Shift, elegantně zabudované do sedadla.

Přístrojová deska pro řidiče je zcela nová. Díky většině funkcí dostupných pomocí ovladačů na volantu můžete nechat ruce na volantu a očima sledovat silnici. Díky tomu máte plnou kontrolu nad vším, co potřebujete k dobré práci.

Přístrojová deska je plně digitální a otevírá nové možnosti přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám v každé situaci. Nový devítipalcový boční displej poskytuje kontrolu nad funkcemi vozidla, stejně tak i osm kamer a aplikací.

A hlasové ovládání vám v kabině Volva FH se vším pomůže.

Vnitřní povrchy a materiály nabízejí vysokou úroveň kvality, bez ohledu na úroveň provedení. Vyberte si ze tří úrovní provedení a široké škály barev. Najdete svůj styl.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FH – fotografie interiéru

CHCETE VĚDĚT VÍCE O INTERIÉRU?

Promluvte si se svým obchodním zástupcem Volvo Trucks.