Trucks

Domov daleko od domova

VOLVO FH – OBYTNÁ KABINA

Zůstáváte často ve svém vozidle přes noc? Nebo se vám jen líbí pohodlná kabina se spoustou místa? Kabina Volva FH činí další krok ve vývoji života na cestách. Tady máte pohodlí bez ohledu na okolní podmínky. Vítejte ve svém domově daleko od domova.

Volvo FH přichází s výběrem z pěti různých velikostí kabiny, což vám umožní optimalizovat prostor podle vašich potřeb. Všechny nabízejí větší prostor s osvětlením shora. Čtyři z kabin pojmou až dvě osoby a zajistí jim pohodlný spánek. Dobrý odpočinek je klíčem k dobré práci – izolovaná kabina a zatemňovací závěsy vám pomohou nerušeně spát. Klimatizační systém může být vybaven systémem I-Park Cool, který udržuje komfortní teplotu po celou noc.

Je zde také dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci. Světla, přehrávač hudby, infosystém a další funkce lze snadno ovládat z přístrojové desky, ze zadní stěny nebo pomocí hlasového ovládání. A to je jen začátek. Nabízíme řadu dalšího příslušenství, které vám ještě více zpříjemní život na cestách.

Pohodlný spánek

Vyberte si mezi pružinovou matrací se vzduchovými kapsami a pěnovou matrací. Bez ohledu na svou volbu si zajistíte prvotřídní odpočinek. Pro ještě lepší spánek lze lůžko upravit tak, aby kompenzovalo parkování ve svahu.

Dvojitá chladnička

Potřebujete velkou chladicí kapacitu? Žádný problém. V kabině svého Volva FH můžete mít dvě chladničky. Jednu v horní zadní polici a druhou pod lůžkem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠE VOZIDLO

PODLE VAŠEHO GUSTA

JSTE PŘIPRAVENI NA ŽIVOT NA CESTÁCH?

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže přizpůsobit váš domov daleko od domova.