Volvo Trucks

Česká republika

×
Podívejte se blíže na možnosti hnacích ústrojí Volvo FH.

Řízení vaší ziskovosti

HNACÍ ÚSTROJÍ VOLVO FH

Pravá síla a kontrola nad věcmi, které potřebujete přesunout, a místy, kam se potřebujete dostat. Schopnost přizpůsobit hnací ústrojí pro vaše Volvo FH přesně na míru a dle vašich potřeb. Už nikdy nebudete mít nedostatek síly. A my zajistíme, že budete palivo používat co nejefektivněji. Získejte mnohem více, než kolik jste vydali. Tomu se říká ziskovost. 

Objevte řadu motorů Volvo FH.

Motory

Tlukoucím srdcem hnacích ústrojí vozidel Volvo FH je naše řada motorů D13 step D o výkonu 420 koní, 460 koní, 500 koní nebo 540 koní. Nabízíme také verze s výkonem 460 koní a 500 koní s technologií Turbo Compound, která poskytuje ještě větší točivý moment pro ekonomičtější využití paliva. K dispozici jsou také motory na plyn s výkonem 420 koní nebo 460 koní. Který z nich nejlépe vyhovuje vám a vašemu podnikání?

Ovladatelnost

Bez ohledu na to, který motor si pro své Volvo FH vyberete, budete mít přístup k impozantní porci točivého momentu při širokém rozsahu otáček motoru. Výsledkem jsou vynikající jízdní vlastnosti a nízká spotřeba paliva.

I-Shift

Systém I-Shift tvoří celá řada automatických převodovek, které činí jízdu snadnější, bezpečnější a pohodlnější. Už žádný tuhý spojkový pedál a žádná řadicí páka, se kterou se musíte prát. Každé přeřazení je automaticky perfektně načasované. Řada softwarových balíčků vám umožní přizpůsobit systém I-Shift vašim potřebám. Pro své Volvo FH můžete získat převodovku I-Shift s převody pro pomalou jízdu nebo dvouspojkovou převodovku I-Shift.

Informace o řazení I-Shift 

DALŠÍ FUNKCE?

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vás provede těmi správnými funkcemi pro vaše podnikání.