Trucks

×

Řízení vaší ziskovosti

HNACÍ ÚSTROJÍ VOLVO FH

Pravá síla a kontrola nad věcmi, které potřebujete přesunout, a místy, kam se potřebujete dostat. Schopnost přizpůsobit hnací ústrojí pro vaše Volvo FH přesně na míru a dle vašich potřeb. Už nikdy nebudete mít nedostatek síly. A my zajistíme, že budete palivo a energii používat co nejefektivněji. Získejte mnohem více, než jste vložili. To je ziskovost.

Motory

Tlukoucím srdcem hnacích ústrojí vozidel Volvo FH je naše řada motorů D13 step E o výkonu 420 koní, 460 koní, 500 koní nebo 540 koní. Nabízíme také verze s výkonem 420 koní, 460 koní a 500 koní s technologií Turbo Compound, která poskytuje ještě větší točivý moment pro ekonomičtější využití paliva. K dispozici jsou také motory na plyn s výkonem 420 koní nebo 460 koní. V neposlední řadě tu máme Volvo FH Electric s výkonem 450 kW nebo 666 koní čistě elektrické energie. Který z nich nejlépe vyhovuje vám a vašemu podnikání?

Jízdní vlastnosti

Bez ohledu na to, které hnací ústrojí si pro své Volvo FH vyberete, budete mít přístup k impozantní porci točivého momentu při širokém rozsahu otáček motoru. Výsledkem jsou vynikající jízdní vlastnosti, vysoká efektivita paliva a energetická účinnost a malý dopad na životní prostředí.

I-Shift

Systém I-Shift tvoří celá řada automatických převodovek, které činí jízdu snadnější, bezpečnější a pohodlnější. Už žádný tuhý spojkový pedál a žádná řadicí páka, se kterou se musíte prát. Každé přeřazení je automaticky perfektně načasované. Řada softwarových balíčků vám umožní přizpůsobit systém I-Shift vašim potřebám. Pro své Volvo FH můžete získat převodovku I-Shift s převody pro pomalou jízdu nebo dvouspojkovou převodovku I-Shift.

Přečtete si více o převodovce I-Shift 

DALŠÍ FUNKCE?

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vás provede těmi správnými funkcemi pro vaše podnikání.