Trucks

Přizpůsobený pro vaši produktivitu

Podvozek modelu Volvo FH16

Chcete nákladní vozidlo s podvozkem, který je zkonstruován tak, aby zvládl všechny úkoly, které na něj naložíte. Podvozek vám postavíme na míru tak, aby splňoval vaše požadavky. Používáme komponenty a systémy, u nichž je zaručeno, že budou spolehlivě fungovat po mnoho dalších let. Toto je pracovní vybavení, kterému můžete věřit.

Vaše Volvo FH16 je přesně to, co na silnici potřebujete. Můžete získat plně vzduchově odpružené nákladní vozidlo, a to jak pro náročnou dálkovou přepravu, tak i pro stavebnictví. A Volvo Dynamic Steering se co do pocitu a ovládání těžko konkuruje.

Můžeme vám postavit Volvo FH16, které je připraveno tahat extrémní náklady v náročných podmínkách nebo zvládat dlouhé dálniční trasy náročným tempem. Obě vozidla budou vycházet z podvozku stejného konceptu. Volvo FH16 může být přizpůsobeno téměř čemukoli, co vyžaduje dostatek síly a ovladatelnosti.

Zvedání dvojité nápravy

Používejte zvedací nápravu, ale jen tehdy, když ji potřebujete. Zvedání tandemové nápravy umožňuje odpojit a zvednout zadní poháněnou nápravu v případě, že vozidlo není naloženo. Stejně jako vlečená náprava výrazně zlepšuje poloměr otáčení, snižuje opotřebení pneumatik a snižuje spotřebu paliva. 

Informace o zvedání tandemové nápravy

Pět náprav přímo z továrny

Přepravujete těžké náklady? Přímo z továrny můžete získat vozidlo s pěti nápravami. Získáte své vozidlo rychleji a snížíte náklady na přizpůsobení. Zadruhé obdržíte vozidlo, které má úplné typové schválení. A zatřetí s vozidlem využijete plnou poprodejní záruku Volvo, což přispěje ke snížení dlouhodobých provozních nákladů.

Možnosti rychlé konfigurace vozidla

Díky četným možnostem specifikací je vaše vozidlo Volvo FH16 rychle a snadno připravené pro jakýkoli typ nástavby. Elektronický modul pro montáž nástaveb se snadno používá a pokyny pro montáž nástavby od společnosti Volvo umožňují online přístup ke všem potřebným technickým výkresům a schématům zapojení. Vše pro doladění vašeho provozu.

Připraveno na montáž nástavby 

VAŠE ÚPRAVY JSOU PŘIPRAVENY!

Podívejte se s námi na detaily podvozku.