Trucks

Vývoj pro náročné požadavky

Volvo FH16 – exteriér kabiny

Je to typické Volvo FH16, které znáte. S výkonem a pohodlím v dokonalé rovnováze. A přesto je jasné, že toto vozidlo je dalším krokem evoluce.

Tvary kabiny Volva FH16 jsou hladší a mezery mezi horní a dolní přední částí jsou menší, aby se zlepšila aerodynamika a účinnost. Unikátní maska Volva FH16 má stříbrnou povrchovou úpravu, což naznačuje, že se jedná o něco mimořádného. 

Nejjasnějším znakem vývoje je však design světlometů, který dává vozidlu Volvo FH16 jeho ikonický výraz. Výrazné linie světlometu probíhají kolem předního nárazníku a ustupují do stran kabiny. Světlomety mají černé prvky modelu Volvo FH16. I když stojí, je zřejmé, že patří mezi nejsilnější vozidla v okolí, a přesto je vytříbenější než kdy předtím.

Nové světlomety přicházejí ve třech různých verzích a nejenže vypadají dobře, ale jsou také vybaveny vylepšenými funkcemi, díky nimž je život na silnici bezpečnější a pohodlnější.

Uvidíte také, že Iron Mark vpředu je větší, a při nástupu si můžete všimnout schůdků s protiskluzovým povrchem. Detaily, které nás odlišují od ostatních.

Provedení exteriéru Volvo FH16

Vyberte si ze tří různých provedení exteriéru a stovek barev.

Základní výbava

V nabídce s černou mřížkou a bouřkově šedým nárazníkem, zrcátky atd.

Základní provedení s robustními čelními prvky

Dodává se s bouřkově šedým odolným nárazníkem, černou mřížkou, bouřkově šedými zrcátky atd. Světlomety s černým motivem.

Výbava modelu Volvo FH16

Dodává se s jedinečnou stříbrnou mřížkou Volvo FH16 a světlomety s černými prvky. Nárazník, zrcátka atd. jsou v barvě karoserie. Hliníkové detaily na stupátku. 

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

 

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

 

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠE VOZIDLO

PODLE VAŠEHO GUSTA

Volvo FH16 – fotografie exteriéru

Získejte více informací o VOLVO FH16?

Už na vás čeká