Trucks

Vaše kabina, váš hrad

Volvo FH16 – interiér kabiny

Vy jste ten, kdo rozhodujete a stále jste tím, kdo odvádí práci. Ale nyní máte nad celým vozidlem Volvo FH16 ještě větší kontrolu.

Evoluci rozpoznáte a pocítíte hned po vstupu do kabiny Volvo FH. Liší se od toho, na co jste byli zvyklí - ale zároveň působí velmi povědomě. Barvy, materiály a lišty bezpochyb patří modelu Volvo FH16. Hned po usazení zjistíte, že vše je umístěno tam, kde to očekáváte. Vaše ruka přirozeně spočine na řadící páce I-Shift elegantně integrované do sedačky.

Celá přístrojová deska je však nová – navržena tak, aby vám umožnila držet ruce na volantu a oči na silnici. Získáváte tak úplnou kontrolu nad vším, co pro svou práci potřebujete a můžete ji provádět správně a se ziskem.

Displej je plně digitální a otevírá nové možnosti přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám v každé situaci. Snadno použitelné ovládání trakce vám poskytuje lepší trakci otáčením ovládání ve směru hodinových ručiček a na displeji. Získáte úplnou kontrolu nad uzávěrkami diferenciálu a zatížením všech náprav. Nový devítipalcový boční displej nabízí kontrolu nad funkcemi nákladního vozidla, které zahrnují až osm kamer a aplikace.

A hlasové ovládání v kabině modelu Volvo FH16 vám zaručí dostatek pomoci.

Jedinečné vnitřní povrchy Volvo FH16 nabízejí vysokou úroveň kvality. Už na pohled je zřejmé, že toto nákladní vozidlo je maximálně pohodlné.

Varianty provedení

Interiér Volvo FH16 je jedinečný. Vyberte si jednu ze dvou úrovní provedení. Kromě toho si můžete vybrat ze široké škály barev.

Výbava modelu Volvo FH16

Dodává se s textilním a koženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami.

Kožená výbava modelu Volvo FH16

Dodává se s celokoženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. 

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FH16 – fotografie interiéru

Chcete se dozvědět více o interiéru?

Kontaktujte svého obchodním zástupcem Volvo Trucks.