Volvo Trucks

Česká republika

×

Vaše kabina, váš hrad

Volvo FH16 – interiér kabiny

Vy rozhodujete a stále jste tím, kdo odvádí práci. Ale nyní máte nad celým vozidlem FH16 větší kontrolu než kdykoli předtím.

Jakmile nastoupíte do kabiny Volva FH16, ucítíte dotek pokroku. Je to jiné, než na co jste byli zvyklí, ale přesto dobře známé. Barvy, materiály a obložení jasně ukazují na Volvo FH16. Když se posadíte, je všechno tam, kde to očekáváte. Vaše ruka přirozeně spočine na řadicí páce, úhledně zabudované do sedadla.

Přístrojová deska je také nové. Můžete díky ní nechat ruce na volantu a očima sledovat silnici. Díky tomu máte plnou kontrolu nad vším, co potřebujete k dobré práci.

Displej je plně digitální a otevírá se novým možnostem přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám v každé situaci. Snadno použitelné ovládání trakce vám poskytuje lepší trakci otáčením ve směru hodinových ručiček a na displeji přístrojové desky budete mít plnou kontrolu nad uzávěrkami diferenciálu a zatížením všech náprav. Nový devítipalcový boční displej poskytuje kontrolu nad funkcemi vozidla, včetně až osmi kamer a aplikací.

A hlasové ovládání vám v kabině Volva FH16 se vším pomůže.

Unikátní vnitřní povrchy Volva FH16 nabízejí vysokou úroveň kvality. Je jasné, že toto vozidlo je tak pohodlné, jak jen může být.

Varianty provedení

Interiér Volvo FH16 je jedinečný. Vyberte si jednu ze dvou úrovní provedení. Kromě toho si můžete vybrat ze široké škály barev.

Výbava modelu Volvo FH16

Dodává se s textilním a koženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami.

Kožená výbava modelu Volvo FH16

Dodává se s celokoženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. 

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FH16 – fotografie interiéru

Chcete se dozvědět více o interiéru?

Kontaktujte svého obchodním zástupcem Volvo Trucks.