Trucks

Do poslední kapky paliva vyladěné jízdní vlastnosti

Hnací ústrojí Volvo FH16

Až 750 koní a masivní točivý moment jsou pro vás k dispozici kdykoli budete potřebovat. A přesto i v náročných podmínkách a s těžkýcm nákladem nabízí plynulost a obratnost. Kromě této zdokonalené síly vám hnací ústrojí modelu Volvo FH16 pomohou získat z paliva co nejvíce. Díky převodovce I-Shift je každé přeřazení automaticky perfektně načasované. Toto je technologie, která pracuje pro vaši ziskovost.

Motory

Tlukoucím srdcem hnacích ústrojí vozidel Volvo FH16 je naše řada motorů D16 step D o výkonu 550 koní, 650 koní nebo 750 koní. A až 3 550 Nm čistého točivého momentu.

Jízdní vlastnosti

Bez ohledu na výstupní úroveň budete mít přístup k impozantní porci točivého momentu v celém spektru otáček motoru, protože křivka točivého momentu je opravdu plochá. Budete moci ponechat zařazené vyšší rychlostní stupně i během stoupání a těžit z velkého jízdního komfortu a nízké spotřeby paliva.

I-Shift

Systém I-Shift tvoří celá řada automatických převodovek, které činí jízdu snadnější, bezpečnější a pohodlnější. Už žádný tuhý spojkový pedál a žádná řadicí páka, se kterou se musíte prát. Každé přeřazení je automaticky perfektně načasované. Řada softwarových balíčků vám umožní přizpůsobit systém I-Shift přesně vašim potřebám. S vozidlem Volvo FH16 můžete získat převodovku I-Shift s převody pro pomalou jízdu pro lepší rozjíždění za špatných podmínek a současné zachování ekonomického využití paliva. Přidejte možnost velmi pomalých plazivých převodů a více rychlostních stupňů pro jízdu vzad a můžete jet rychlostí 0,5–2 km/h s úplnou kontrolou nad točivým momentem motoru.

Informace o převodovkách I-Shift

POTŘEBUJETE VÝKON?

Pomůžeme vám s optimalizací podle vašich potřeb.