Trucks

Design, který zaujme

Kabina modelu Volvo FL

Volva FL si na silnicích snadno všimnete. A ještě snáze se do něj zamilujete. Díky svému kompaktnímu provedení je totiž v ulicích města jako doma. Je rychlé a elegantní, má aerodynamické tvary a působivou černou mřížku a navíc je vybaveno inteligentními funkcemi. To vše z něj činí jedno z nejdůmyslněji zkonstruovaných vozidel ve své třídě.   

Součást rodiny 

Jemně zaoblené, aerodynamické provedení. Odvážné linie a výrazové prvky. Patentovaná světla ve tvaru V. Volvo FL je možná menší než jeho robustnější bratříček pro dálkovou přepravu, avšak v žilách mu koluje stejná krev. Seznamte se s plnohodnotným členem špičkové řady nákladních vozidel Volvo.

Charakteristický vzhled

Prestižní kovové logo je u modelu Volvo FL umístěno vysoko na přední části vozidla, blízko k řidiči. To zdůrazňuje, že řidič se nachází v blízkosti zranitelných účastníků silničního provozu. To dává kamionu v rušném provozu přístupnější dojem.

Kabina pro posádku

Když je na místě potřeba více než jeden, dva nebo tři pracovníci, je tu kabina pro posádku. V této kabině je dost místa pro až 7 osob včetně řidiče.

Střešní deflektor

Střešní deflektor zlepšuje aerodynamické vlastnosti vozu. V kombinaci se sluneční clonou a bočními deflektory získáte ještě lepší výsledky.

Jedinečný výhled

Dokonalý rozhled na dění okolo vozu představuje klíč k produktivitě a bezpečnosti v rušných ulicích města. Ostatní vozidla i zranitelné účastníky silničního provozu v blízkosti vašeho vozu opravdu vidět potřebujete. Rozšiřte si rozhled do všech stran o sadu Viditelnost, která obsahuje přídavné okno ve dveřích spolujezdce a zadní boční okna na obou stranách. Balíček zahrnuje mimo jiné elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka a osvětlení nástupních schůdků pro bezpečný nástup a výstup.

Vylepšená aerodynamika

Jemně zaoblené křivky Volva FL vylepšují aerodynamické vlastnosti a snižují odpor vzduchu, což s sebou přináší lepší jízdní vlastnosti a úsporu paliva. Přední mřížka s charakteristickým vzorem včelí plástve umožňuje efektivnější proudění vzduchu a zlepšuje tak chlazení motoru a dočišťování výfukových plynů.

Design pro terénní verzi 

Speciálně navržené ozdobné prvky odlišují Volvo FL 4x4 od jeho dvojčete s pohonem dvou kol. Dodávají mu také robustnější vzhled, díky kterému je nepřehlédnutelný.

Vyberte si ideální kabinu

Denní kabina

Vnitřní výška 1605 mm
Délka 1600 mm
Šířka 2100 mm

Krátká spací kabina

Vnitřní výška 1605 mm
Délka 2000 mm
Šířka 2100 mm

Kabina pro posádku

Vnitřní výška 1605 mm
Délka 2980 mm
Šířka 2100 mm

Prohlédněte si úplné technické parametry.

360° prohlídka exteriéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou ekologické

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Získejte více informací o Volvo FL

Zastavte se u obchodního zástupce nákladních vozidel Volvo a prohlédněte si stylové Volvo FL na vlastní oči.