Trucks

Na ulici jako doma

Exteriér kabiny vozidla Volvo FL

Kompaktní, dynamické a nezaměnitelné Volvo. Volvo FL je stvořené pro ulice. Světla ve tvaru písmene V, velké plochy oken a štíhlý profil kabiny ukazují, že se jedná o nákladní vozidlo Volvo vyrobené pro město.

Kompaktní

Volvo FL je stvořeno do města. Vnější rozměry kabiny jsou kompaktní a bez ohledu na model kabiny je pozice řidiče umístěná blízko k vozovce. Na sedadle řidiče máte ideální podmínky pro navázání očního kontaktu s ostatními účastníky silničního provozu, což zvyšuje bezpečnost provozu.

Typy kabin

Vyberte si ze tří různých typů kabin. Každý má svoji jedinečnost podle toho, zda chcete opravdu kompaktní formát kabiny, zda potřebujete více vnitřního prostoru nebo zda potřebujete odvézt na pracoviště celý tým.

Princip třídílného nárazníku

Inovativní koncepce nárazníku obsahuje ocelové rohy s vynikající odolností proti nárazům. A pokud je poškozena jedna součást, je snadné ji vyměnit.

Velkorysé okenní plochy

Kabiny Volvo FL mají velkorysé okenní plochy pro vynikající výhled. Pokud chcete přímý výhled z kabiny ještě vylepšit, můžete si model Volvo FL pořídit s několika přídavnými okny.

Design pro terénní verzi 

Speciálně navržené ozdobné prvky odlišují Volvo FL 4x4 od jeho dvojčete s pohonem dvou kol. Dodávají mu také robustnější vzhled, díky kterému je nepřehlédnutelný.

Získejte více informací o Volvo FL

Zastavte se u obchodního zástupce nákladních vozidel Volvo a prohlédněte si stylové Volvo FL na vlastní oči.