Trucks

Úspora paliva. Méně stresu

I-Sync

Rozjet se. Zastavte. Rozjet se. S automatizovanou šestistupňovou převodovkou I-Sync je každodenní realita cestování po městě mnohem jednodušší. Pomáhá snížit spotřebu paliva. Omezuje emise s dopadem na klimatické změny. Udržuje navíc nízké náklady na údržbu.

Ručně nebo automaticky?

Pomocí páčky za volantem si můžete vybrat ruční nebo automatický režim. Stejnou páčkou ovládáte i ruční řazení, protože v kabině není spojkový pedál. V automatickém režimu je změna rychlostních stupňů optimalizována. A díky elektro-hydraulickému mechanismu probíhá každé přeřazení hladce a plynule.

Volba je na vás

Převodovka I-Sync je dostupná ve dvou variantách – jedna je určena pro motor D5K a druhá pro motor D8K. Byla navržena na točivý moment 1 050 Nm, takže je ideální volbou pro nákladní vozidla s odolnými nápravami používaná k rozvozu zboží. K dispozici je pro čtyřválcové i šestiválcové motory.

Snadné ovládání

Ovládání převodovky I-Sync je intuitivní, aby si na něj rychle zvykli i řidiči, kteří při rozvážení zboží nevyužívají každý den stejné vozidlo. Za volantem se tedy budete vždy cítit bezpečně a pohodlně.

 

Chcete si převodovku I-Sync vyzkoušet?

Jízda s převodovkou I-Sync je opravdovým potěšením. Vyzkoušejte ji sami u kteréhokoliv prodejce nákladních vozidel Volvo.

Charakteristiky modelu Volvo FL