Trucks

Dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci

Úložný prostor 

Mapy, dokumenty, láhev s vodou, telefon… Na vše je v kabině Volva FL dostatek místa. Přesto si však můžete přidat ještě další úložné prostory. S volitelnými úložnými jednotkami budete mít prostor na vše, co byste mohli na cestě potřebovat.

Horní úložný prostor

Nad čelním sklem se nachází dvě úložné jednotky a čtyři zásuvky DIN, do kterých si můžete dát například komunikační zařízení nebo tachograf. Další odkládací prostor se nachází nad hlavou a lze jej zakrýt síťkou nebo víkem. Je ideální pro všechny nezbytnosti, které potřebujete mít snadno na dosah.

Ještě více prostoru

Prostor mezi sedadly je ideálním místem pro instalaci středové odkládací schránky. Ta je dostupná v různých velikostech a s různými funkcemi, takže si můžete vybrat přesně takové řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Odkládací schránky lze namontovat i na kryt motoru anebo za sedadlo spolujezdce. Stačí říct a my už se o vše postaráme.

Přijďte se podívat

Zastavte se u místního prodejce nákladních vozidel Volvo a podívejte se sami, kolik úložného prostoru se v kabině Volva FL nachází.

Charakteristiky modelu Volvo FL