Trucks

Správný nástroj pro daný úkol

Podvozek modelu Volvo FM

Bez ohledu na vaše přepravní potřeby chcete nákladní vozidlo s podvozkem, které je zkonstruováno tak, aby zvládlo všechny úkoly. Možná pro svůj provoz potřebujete účelovou nástavbu. Upravíme váš podvozek tak, aby podporoval úspěch vašich operací. Používáme komponenty a systémy, u nichž je zaručeno, že budou spolehlivě fungovat po mnoho dalších let. Tohle je pracovní vybavení, se kterým můžete počítat.

Ať už jedete vysokou rychlostí nebo potřebujete manévrovat do nakládacích prostor, Volvo FM je přesný nástroj, který vám pomůže odvést dobrou práci. Můžete získat plně vzduchově odpružené nákladní vozidlo, a to jak pro náročnou přepravu na dlouhé vzdálenosti, tak i pro stavebnictví. A systém dynamického řízení Volvo nemá konkurenci, pokud jde o pocit a ovládání.

Své vozidlo Volvo FM můžete získat ve formě lehkého tahače pro jízdu na silnici nebo jako podvozek k dostavbě až s pěti nápravami, který je připraven pro montáž pokročilé nástavby. Obě vozidla budou vycházet z podvozku stejného konceptu. Díky tomu je Volvo FM velmi univerzálním nákladním vozidlem, které si můžete sestavit podle svých požadavků.

10tunové přední nápravy

Těžký náklad? Žádný problém. Volvo FM má vysoké přípustné zatížení náprav. Ať už zvolíte listové nebo vzduchové odpružení, může přední náprava nést zátěž až 10 tun. A 20 tun s dvojitou přední nápravou. To vám může pomoci k vyšší ziskovosti a usnadnit manipulaci s těžkými nebo nerovnoměrně rozloženými náklady.

Zvedání dvojité nápravy

Používejte nápravu, ale jen tehdy, když ji potřebujete. Zvedání tandemové nápravy umožňuje odpojit a zvednout zadní poháněnou nápravu v případě, že vozidlo není naloženo. Stejně jako vlečená náprava výrazně zlepšuje poloměr otáčení, snižuje opotřebení pneumatik a snižuje spotřebu paliva.

Další informace o zvedání tandemové nápravy

Pět náprav přímo z továrny

Přepravujete těžké náklady? Přímo z továrny můžete získat vozidlo s pěti nápravami. Získáte své vozidlo rychleji a snížíte náklady na přizpůsobení. Zadruhé obdržíte vozidlo, které má úplné typové schválení. A zatřetí s vozidlem využijete plnou poprodejní záruku Volvo, což přispěje ke snížení dlouhodobých provozních nákladů.

Objevte plný potenciál vozidla Volvo FM

Promluvte si se svým obchodním zástupcem Volvo Trucks o přizpůsobení vašeho Volva FM