Trucks

Skok ve vývoji

VOLVO FM – EXTERIÉR KABINY

Připomíná své větší sourozence, přesto je však stále stejně flexibilní a obratné, jak jste u Volva FM zvyklí. Nový a moderní profil naznačuje, že je připravenější než kdy dřív zvládnout vaše výzvy. Ve vývoji je o několik kroků napřed.

 

Kabina se vyznačuje novým designem se vzpřímeným profilem, větším vnitřním prostorem, velkorysými okenními plochami a nízkou linií dveří. Tvary Volva FM jsou hladké a mezery mezi horní a dolní přední částí se zmenšily na minimum, aby se zlepšila aerodynamika a účinnost.

Dalším jasným znakem evoluce tohoto vozidla je design světlometů, které zdůrazňují ikonický profil Volva FM. Výrazné linie světlometu probíhají kolem předního nárazníku a ustupují do stran kabiny. I když stojí, je zřejmé, že je toto nákladní vozidlo efektivní jak ve vysokém tempu, tak i při pohybu rušným prostředím.  

Uvidíte také, že Iron Mark vpředu je větší, a při nastupování si můžete všimnout schůdků s protiskluzovým povrchem. Detaily, které nás odlišují od ostatních.

Jedinečný výhled

Zpětná zrcátka mají moderní design s dobře vyváženými zrcadlovými plochami. Jsou seskupena do sekcí, které kombinují velkorysý výhled s minimálními mrtvými úhly. Přidejte pomocné spodní okno do dveří spolujezdce a budete mít skvělý výhled kolem nákladního vozidla. Dokonce i na oblasti v těsné blízkosti.

Světlomety

Ikonické světlomety jsou k dispozici ve dvou různých verzích: jeden s halogenovými žárovkami a druhý založený na LED technologii. Oba mají charakteristická denní LED světla ve tvaru písmene V.

Provedení exteriéru

Vyberte si ze dvou provedení exteriéru a stovek barev.

Základní výbava

Dodává se s černou mřížkou a bouřkově šedým nárazníkem, zrcátky atd. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Vylepšená výbava

Dodává se s bouřkově šedou mřížkou. Nárazník, zrcátka atd. jsou v barvě kabiny. Hliníkové detaily na stupátku. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Fotografie exteriéru Volva FM

Získejte více informací o Volvo FM?

Už na vás čeká.