Volvo Trucks

Česká republika

×

Váš kokpit. A vaše kancelář

Interiér kabiny modelu Volvo FM

Vy rozhodujete a vy jste tím, kdo odvádí práci. Nyní máte větší přehled, lepší podporu a více prostoru než kdykoli předtím. Toto místo je přizpůsobeno podle vás.

Pocit, že evoluce pokročila, dostanete hned, jakmile do Volva FM nastoupíte. Je to jiné, ale přesto dobře známé. První věc, která na vás zapůsobí, je prostor kabiny a světlo. Větší střešní okno propouští více světla shora a zvyšuje tak dojem prostoru. Když se posadíte, je všechno tam, kde to očekáváte.

Volant vám padne přesně do ruky díky funkci naklápění sloupku řízení a vaše ruka přirozeně spočine na řadicí páce I-Shift, úhledně integrované do sedadla. Viditelnost kolem vozidla je bezkonkurenční. Linie dveří je nízká, plochy oken jsou velkorysé a každý úhel kabiny je navržen tak, abyste měli vše pod kontrolou.

Přístrojová deska je také nová. Díky ní můžete nechat ruce na volantu a očima sledovat silnici. Nad vším co potřebujete mít k dobré práci, máte plnou kontrolu.

Displej je plně digitální a otevírá nové možnosti přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám v každé situaci. Nový devítipalcový boční displej poskytuje kontrolu nad funkcemi vozidla, jako je až osm kamer a aplikací. Snadno můžete také ovládat své nápravy a diferenciály. Toto je řídicí centrum vaší mobilní kanceláře.

A hlasové ovládání vám v kabině Volva FM se vším pomůže.

Vnitřní povrchy a materiály vyzařují prémiovou kvalitu, bez ohledu na úroveň provedení. Vyberte si ze tří úrovní provedení a široké škály barev. Najdete svůj styl.

Plná kontrola

Kabina je stvořena pro výhled. Navíc můžete na své vozidlo nechat namontovat až osm kamer a jejich obraz sledovat na bočním displeji. Můžete neustále dohlížet na své vozidlo, okolní provoz a náklad.

Místo a úložný prostor

Všechny verze kabiny Volva FM nabízejí pocit prostoru a inteligentní úložný prostor pro věci, které potřebujete. Úložný prostor na zadní stěně v denních kabinách a pohodlný úložný prostor pod lůžkem ve spacích kabinách jsou jen některé příklady z mnoha.

Varianty provedení

Vyberte si ze tří úrovní provedení interiéru a široké škály barev.

Provedení Robust

Dodává se s vinylovým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Dynamic

Dodává se s textilním čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Progressive

Dodává se s plyšovým nebo koženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FM – fotografie interiéru

Přizpůsobte si své pracoviště

Kontaktujte svého obchodního zástupce Volvo Trucks a vytvořte si své nové oblíbené místo.