Trucks

Váš kokpit. A vaše kancelář

Interiér kabiny modelu Volvo FM

Vy rozhodujete a vy jste tím, kdo odvádí práci. Nyní máte větší přehled, lepší podporu a více prostoru než kdykoli předtím. Toto místo je přizpůsobeno podle vás.

Při vstupu do modelu Volvo FM budete jasně cítit, že se v něm evoluce posunula vpřed. Liší se od toho, na co jste zvyklí – ale zároveň je něčím známý. První věc, kterou nelze přehlédnout, je pravděpodobně to, jak prostorná a vzdušná je kabina. Větší střešní okno propouští více světla shora, čímž zvýrazňuje dojem prostornosti. Hned po usazení zjistíte, že vše je umístěno tam, kde to očekáváte.
 

Díky funkci nastavení volantu naleznete jeho dokonalou polohu a vaše ruka přirozeně spočine na řadící páce I-Shift elegantně integrované do sedadla. Viditelnost kolem tohoto nákladního vozidla jen stěží něco překoná. Linie dveří je nízká, velikost oken je velkorysá a každý úhel kabiny je navržen tak, abyste měli situaci pod kontrolou.
 

Kromě toho je celé rozhraní řidiče nové – navrženo tak, aby vám umožnilo držet ruce na volantu a oči na silnici. Získáváte tak úplnou kontrolu nad vším, co potřebujete k tomu, abyste svou práci dělali správně a zajistili i správnou hodnotu vašich obchodních marží.
 

Displej je plně digitální a vytváří nové možnosti přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám v každé situaci. Nový devítipalcový boční displej nabízí kontrolu nad funkcemi nákladního vozidla, díky až osmi kamerám a aplikacím. Je také hračka mít úplnou kontrolu nad nápravami a diferenciály. Toto je operační středisko vaší mobilní kanceláře.
 

A hlasové ovládání v kabině modelu Volvo FM vám zaručí dostatek pomoci.

Vnitřní povrchy a materiály vyzařují prvotřídní kvalitou bez ohledu na úroveň povrchové úpravy. Vyberte si ze tří úrovní povrchové úpravy a široké škály barev. Určitě naleznete svůj styl.

Plná kontrola

Kabina je stvořena pro výhled. Navíc můžete na své vozidlo nechat namontovat až osm kamer a jejich obraz sledovat na bočním displeji. Můžete neustále dohlížet na své vozidlo, okolní provoz a náklad.

Místo a úložný prostor

Všechny verze kabiny Volva FM nabízejí pocit prostoru a inteligentní úložný prostor pro věci, které potřebujete. Úložný prostor na zadní stěně v denních kabinách a pohodlný úložný prostor pod lůžkem ve spacích kabinách jsou jen některé příklady z mnoha.

Varianty provedení

Vyberte si ze tří úrovní provedení interiéru a široké škály barev.

Provedení Robust

Dodává se s vinylovým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Dynamic

Dodává se s textilním čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Progressive

Dodává se s plyšovým nebo koženým čalouněním, gumovými rohožkami, ozdobným obložením a ozdobnými lištami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FM – fotografie interiéru

Přizpůsobte si své pracoviště

Kontaktujte svého obchodního zástupce Volvo Trucks a vytvořte si své nové oblíbené místo.