Volvo Trucks

Česká republika

×

Síla a přesnost

Hnací ústrojí Volvo FM

Pravá síla a kontrola nad úkoly, které musíte splnit, a místy, kam se potřebujete dostat. Nyní můžete hnací ústrojí svého Volva FM přizpůsobit přesněji než kdy předtím. Budete mít sílu plnit své úkoly hladce a my se zajistíme, že budete palivo využívat co nejefektivněji. Získejte mnohem více, než kolik jste vydali. Tomu se říká ziskovost.

Motory

Jádrem hnacích ústrojí modelu FM je naše řada motorů D11 step D (330 koní, 380 koní, 430 koní nebo 460 koní) nebo řada motorů D13 step D (420 koní, 460 koní nebo 500 koní). K dispozici jsou také motory na plyn s výkonem 420 koní nebo 460 koní. Který z nich nejlépe vyhovuje vám a vašemu podnikání?

Ovladatelnost

Bez ohledu na to, který motor si pro své Volvo FM vyberete, budete mít přístup k impozantní porci točivého momentu při širokém rozsahu otáček motoru. Výsledkem jsou vynikající jízdní vlastnosti a nízká spotřeba paliva.

Alternativní paliva

Pokud opravdu chcete snížit svou ekologickou stopu, můžete si vybrat Volvo FM LNG. Je poháněno buď zkapalněným zemním plynem, nebo zkapalněným bioplynem, což umožňuje provoz zcela bez fosilních paliv. Kromě toho můžete provozovat všechny naše vznětové motory na naftu nebo na HVO. Chcete jezdit na bionaftu? Existují speciální verze modelu Volvo FM, které to umožňují.

Další informace o modelu Volvo FM LNG

I-Shift

Systém I-Shift tvoří celá řada automatických převodovek, které činí jízdu snadnější, bezpečnější a pohodlnější. Už žádný tuhý spojkový pedál a žádná řadicí páka, se kterou se musíte prát. Každé přeřazení je automaticky perfektně načasované. Řada softwarových balíčků vám umožní přizpůsobit systém I-Shift vašim potřebám. Pro své Volvo FM můžete získat převodovku I-Shift s převody pro pomalou jízdu nebo dvouspojkovou převodovku I-Shift. 

Další informace o řazení I-Shift

Potřebujete výkon?

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže přizpůsobit ho vašemu podnikání.