Trucks

Přizpůsoben pro akci

Podvozek modelu Volvo FMX

Ať jezdíte po silnici nebo v terénu, budete potřebovat podvozek, který je zkonstruován tak, aby zvládal každý den mnoho akcí. Pravděpodobně máte nástavbu účelově vytvořenou pro váš provoz. Upravíme váš podvozek tak, aby podporoval úspěch vašich operací. Používáme komponenty a systémy, u nichž je zaručeno, že budou spolehlivě fungovat po mnoho dalších let.

Bez ohledu na to, zda pracujete v těžařství nebo na rušných stavbách, Volvo FMX je přesný nástroj, na který se můžete spolehnout. Získejte všestranné nákladní vozidlo se zadním vzduchovým odpružením speciálně konstruované pro použití ve stavebnictví nebo nákladní vozidlo s listovým odpružením, které unese masivní zatížení náprav. A Volvo Dynamic Steering se co do pocitu a ovládání těžko konkuruje.

Podvozek Volvo nabízí flexibilitu při vytváření nákladního vozidla pro jakýkoli druh nástavby používané v jakémkoli druhu dopravních úkolů. Můžete mít své Volvo FMX přesně takové, jaké chcete. Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám se sestavením vašeho vozidla na míru pomůže.

10/20tunové přední nápravy

Těžký náklad? Žádný problém. Volvo FMX má vysoké přípustné zatížení náprav. Ať už zvolíte listové nebo vzduchové odpružení, může přední náprava nést zátěž až 10 tun. A 20 tun s dvojitou přední nápravou. To znamená přímé zlepšení produktivity.

Zvedání dvojité nápravy

Používejte nápravu, ale jen tehdy, když ji potřebujete. Zvedání tandemové nápravy umožňuje odpojit a zvednout zadní poháněnou nápravu v případě, že vozidlo není naloženo. Stejně jako vlečená náprava výrazně zlepšuje poloměr otáčení, snižuje opotřebení pneumatik a snižuje spotřebu paliva.

Další informace o zvedání tandemové nápravy

Pět náprav přímo z továrny

Přepravujete těžké náklady? Přímo z továrny můžete získat vozidlo s pěti nápravami. Získáte své vozidlo rychleji a snížíte náklady na přizpůsobení. Zadruhé obdržíte vozidlo, které má úplné typové schválení. A zatřetí s vozidlem využijete plnou poprodejní záruku Volvo, což přispěje ke snížení dlouhodobých provozních nákladů.

Objevte plný potenciál vozidla Volvo FMX

Promluvte si se svým obchodním zástupcem Volvo Trucks o sestavení vašeho Volva FMX na míru.